No więc tak z mamą wstępnie rozmawiałam ;) Co do ilości psiaków powiedziała, że możemy przyjąć dwa ;)
Zdajemy sobie sprawe co to za odpowiedzialność i że szczeniaczki są jak ludzkie dzieci ( nie można ich spuścić nawet na moment z oka) ;)
Również nadmieniłam o umowie żebyś Ty nie musiała się martwić o to, że zadzwonimy po tygodniu i powiemy "a bierz sobie te psy", ale również żebyśmy my były "zabezpieczone" ;) Wydaje mi się, że to rozsądne rozwiązanie ;)
Co do popiskiwania już się z mamą umówiłyśmy, że psiaki będą spały u mnie w pokoju przy łóżku ;)
Jeżeli to Ci odpowiada to idę dalej ją urabiać ;)