No pewnie, ze się zgadzam, ale po ostatniej prośbie pisanej przeze mnie do moda i braku odpowiedzi nie napiszę już żadnej innej ... zraziłam się. Więc bardzo proszę cioteczki Wy napiszcie
[B]I ja również proszę o pomoc Pszczyńskim psiakom [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188498-Lista-Pszczyńskich-psiaków-w-wielkiej-potrzebie!!-POMOCY!/page34[/URL]
[B]Klaudus_ [/B]to jak będziesz u niego to wymiziaj go ode mnie i szepnij mu na uszko, że ma się już nie smucić, bo jest najpiękniejszym jamniczkiem ;)
Super, że Radarek już w nowym domku ;) Anett proszę podeślij mi swojego e-maila na priv to podeślę Ci fotki Tobiego ;) Bo ja ostatnio mam kłopoty z Dogo ;)