Jump to content
Dogomania

Aneta220978

Members
  • Posts

    1094
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aneta220978

  1. [quote name='obraczus87']Szkoda, ze domowych bezpłatnych DT jak na lekarstwo :([/QUOTE] Z bezpłatnymi DT jest tragedia niestety:-(.
  2. Ciotki kochane gdzie jesteście:-(:-(Zostawiłyście dziewczynki same:crazyeye::crazyeye:Chyba potrzebne są łagodne elementy perswazji:mad::mad:
  3. [quote name='lunarmermaid']Pewno gorąco Czarusiowi w schronie... Domek pilnie potrzebny!!![/QUOTE] Bardzo pilnie!!!!!!!!
  4. [quote name='mona132'][quote name='Aneta220978'] Anetko, Sunia nie jest sterylizowana , szczepiona itp. Bedzie taka mozliwosc w sierpniu, na poczatku[/QUOTE] Dzięki
  5. [quote name='lika1771']Aneta weszłac na watek ogłoszeniowy?[/QUOTEByłam na wątku postaram się dzisiaj , najpózniej jutro wysłać materiały do ogłoszeń.. Muszę tylko uzyskać parę informacji od Moniki
  6. [quote name='Isadora7']Chłopaczyna ma tylko to jedno zdjęcie? Mam kilka dni wolnego postaram sie aby wieczorem albo rano miał allegro[/QUOTE] Zdjęć jest więcej
  7. Dlaczego nikt się nim nie interesuje??Już sama niewiem co jeszcze można zrobić????
  8. [quote name='RenW']Anetko, na bazarku można wykupić komplet ogłoszeń (sama też nie potrafię tego zrobić) spójrz proszę, przejrzyj; opcje forum - akcje - bazarek, tam znajdziesz oferty, bodajże potrzebny jest gotowy tekst do ogłoszeń i zdjęcie/zdjęcia. Ty zajmiesz się tym od strony merytorycznej i formalnej, ja pokryję koszty. Co Ty na to? Inaczej chyba nie ruszymy z kopyta....[/QUOTE] Dzięki [quote name='blacky764']Wstawiam banerek zamówiony przez lika1771 ;) Powodzenia śliczna... :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188803-Straci%C5%82a-swoje-dzieci-czy-ona-tak%C5%BCe-ma-umrze%C4%87-w-schronisku/page6"][IMG]http://i29.tinypic.com/1znzt.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Banerek jest przepiękny. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!
  9. Dzień dobry panienki:-) . Pusto coś u Was dzisiaj..:crazyeye::crazyeye:
  10. [quote name='_Goldenek2']Tylko Ty Aneta widzę tu dyżurujesz? :([/QUOTE] Niestety:-(. Samotna na linii frontu:-(
  11. nie wiem już co mam myśleć jak taka malizna nie może znalezc domku to jest gorzej niż zle:-(:-(
×
×
  • Create New...