Super, ze maluch zdrowy:-)) Mój chce mnie chyba dobic..Rozrabia ciągle łobuz jeden:mad::mad:
a potem chce zeby go miziać i koniecznie chce żeby mu dać nagrodę
Uwielbia świnskie uszka ale generalnie nie gardzi niczym ,aby tylko się nadawało do jedzenia
Co tam słychać?????????
Ale tu cisza:-(
hop hop jest tutaj ktos czy sama z sobą będę rozmawiać?????