Jump to content
Dogomania

Kafka2009

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

About Kafka2009

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/29/1988

Converted

 • Biography
  Czarownicą
 1. Kafka2009

  Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka

  Śliczne zdjęcia ze spacerku! Światło, otoczenie i modelka stworzyły bombowe połączenie ;) Jej wzrok przeszywa na wylot :) Nowa fryzurka bardzo stylowa. Pasuje jej w 100%! :)
 2. Sherry jest wspaniała. Widać, że z radością robi przewroty :D Mądra psina. Muszę to napisać - Sherry ma śliczny brzuszek :3 Ogólnie może to dziwnie zabrzmieć, ale jestem fanką psich brzuchów i nie mogłam nie zauważyć brzucha twojej psiny :)
 3. Kafka2009

  Kafka

  O! To w takim razie będę zaglądała! :D
 4. Kafka2009

  Kafka

  A czy mogłybyście mi powiedzieć ile kosztowało takie zaczipowanie?
 5. Kafka2009

  Kafka

  Dokładnie mychaaaaa. Ja w adresówce widzę same plusy dlatego nawet nie zastanawiałam się nad jej kupnem. Cieszę się, że moja sunia jest w ten sposób zabezpieczona, choć trochę. Teraz zastanawiam się nad czipem.
 6. Kafka2009

  Kolczatka-za czy przeciw?

  Tak, tak, chodziło mi o obrożę. Przepraszam, źle się wyraziłam :P
 7. Kafka2009

  Kolczatka-za czy przeciw?

  Fauka, u mnie było tak samo :) Na smyczy psina o mało się nie dusiła (wariatka >.>), a wystarczyło założyć na grzbiet szelki i od razu inny pies! Teraz pięknie chodzi i na smyczy i na szeleczkach :)
 8. Kafka2009

  Wypłoch wiejski Misiek :)

  Strasznie mi przykro z powodu kociaka. Mam jednak nadzieję, że do was wróci :3 A zdjęcia przecudowne! Wspaniale wychodzą wam "romantyczne zdjęcia" a Misiek to prawdziwy model :)
 9. Kafka2009

  Profesja-Wrocław- Technik weterynarii

  Skopiuję wam całą wiadomość, jaką dostałam z Profesji [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Witam serdecznie, kierunek Technik weterynarii jest kierunkem zaocznym, czyli zajęcia odbywają się co drugi weekend w godzinach od 8 do 16 w LO nr 12 przy Placu Orląt Lwowskich. Opłata za semestr wynosi 1495 zł. Tę kwotę można podzielić na 5 rat po 299 zł. Jeśli zapłaci się za cały semestr z góry otrzymuje się 10% rabatu, przy opłaceniu z góry całego roku - 20%. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, na koniec kształcenia zdaje się egzamin państwowy, po którym ma się tytuł technika. Po zapisaniu się do naszej szkoły otrzymuje się legitymację szkolną, można otrzymać zaświadczenie do ZUS lub innej instytucji oraz liczne zniżki. Aby zapisać się do szkoły wystarczy przynieść świadectwo ukończenia szkoły średniej, 3 zdjęcia legitymacyjne oraz ksero dowodu osobistego. Rekrutacja trwa do końca sierpnia ale liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego serdecznie zapraszamy do biura. [/FONT][/COLOR]
 10. Kafka2009

  Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka

  Świetne zdjęcia! A ten portret czarno-biały... marzenie <3
 11. Kafka2009

  Kafka

  Nie boję się, bo z drugiej strony jest mój numer telefonu. Taki numer jest jeden jedyny, więc nie ma szans, żeby moja Pusia trafiła w obce ręce w razie takiej tragedii.
 12. Kafka2009

  Kafka

  Chciałybyśmy się pochwalić czymś, czego długo szukałyśmy i o czym od dawna marzyłyśmy :) [IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn147/O_jo_Jovanka/S6003173.jpg[/IMG] Na drugiej stronie mamy numer telefonu, więc teraz możemy czuć się w miarę bezpiecznie. Jestem pewna, że Kafka nigdy nie ucieknie, ale wolę "dmuchać na zimne" :) Na początku chciałam kupić srebrną kosteczkę z kolorowymi kamyczkami, ale pani nam powiedziała, że na takiej blaszce można pisać tylko na jednej stroni. Zdecydowałam się na czerwoną, bo mojej Pusi w czerwonym najbardziej "do twarzy" ;) Teraz pozostaje nam tylko kupno nowej czerwonej obróżki, bo jak zresztą widać na zdjęciu, ta stara troszkę już się znosiła :)
 13. Kafka2009

  indeks ksiag zakazanych

  Trafiłam na dwie książki autorstwa Jona Katza pt. "Wszystko co usłyszałem od swoich psów" i "Dobry pies". Zanim je kupię chciałabym wiedzieć, czy w ogóle warto ;) Z opisu książki wnioskuję, że może to być ciekawa lektura. Czy ktoś z was spotkał się z tymi tytułami?
 14. Kafka2009

  Wypłoch wiejski Misiek :)

  Piękne zdjęcia! Radość od nich bije na kilometr :)
 15. Kafka2009

  Profesja-Wrocław- Technik weterynarii

  Hej, mocno się nad tym zastanawiam. Właśnie dzwoniłam do Profesji i pani powiedziała mi, że prawdopodobnie kierunek ruszy, bo jest ogromne zainteresowanie. Warunki dogodne, z opłatami tez nie ma tragedii. Muszę to jeszcze skonsultować, ale chyba się skuszę :)
×