[quote name='monika083']u nas w aucue Bruno siedzi zawsze na tylnym siedzeniu,skonstruowalismy mu takie pasy bezpieczenstwa-zwiazalismy dwie smycze,ktore przeciagnelismy przez siedzienia,dwie koncowki z karabinczykami wychodza wiec na tylne siedzenie z obu stron ,bruno ma do jazdy szelki ,z dwoma metalowymi koleczkami i zapinamy go tymi smyczami z lewej i prawej strony ,tak ze siedzi sobie na srodku ,moze sie polozyc ,stanac ,ale jest tak stabilny ,ze nie wlezie nam do przodu ,ani nie lata po calym tyle.[/QUOTE]
mój prywatny pies miał pasy bezpieczeństwa dla psa, które sam sobie rozpinał i w końcu rozwalił.
Szukam klatki :)