dziękuje za wplaty dla Diesla, zapisuje w poście rozliczeniowym.
U niego bez zmian-zadowolony, bawi sie piłka, mieszka w ciepłej budzie, bo nie chce wejść do ogrzewanego domku dla psów,chociażby na noce :stupid:
Chodzi na spacery po ogrodzie ze wszystkimi psami ( no, oprocz Bartusia ), jest bardzo grzeczny w stosunku do innych psów. W boksie towarzystwa mu nieraz dotrzymuje wesoła suczka Etna ( chyba, że pomyliłam imię, coś na e )