Jump to content
Dogomania

paulaa.

Members
  • Posts

    4149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulaa.

  1. [quote name='Aleksandra95']tzn ?:D .[/QUOTE] no nieważne. :D
  2. [quote name='Aleksandra95']może mnie uprzedź najpierw.:D po pierwsze w pokoju ogarnę.:evil_lol: po drugie trzeba zadzwonić.:diabloti:[/QUOTE] jak uprzedzam, to nigdy nic z tego nie wychodzi. :evil_lol:
  3. A jedzie ktoś może na 3 turnus, z Warszawy pociągiem ? Bo możliwe, że wybierzemy się na 3 turnus, widze, że w tym roku już zero spanieli. :smile:
  4. [quote name='Aleksandra95']może ładniejsza pogoda jutro będzie.:p[/QUOTE] może, wtedy wsiadam w autobus. :D
  5. [B]gops [/B]z Twojej wypowiedzi wynika, że po prostu znasz Marte i tyle, to oczywiste, że będziesz jej bronić. [B]Tworząc marke Marta sama naraża się na ocene[/B], to chyba oczywiste i nie musi być ona zawsze pozytywna. Forum jest chyba po to, żeby wyrażać swoje opinie o MARCE, nie o MARCIE czy Tani. A ty to bierzesz troch zbyt osobiście, bo nikt tu po Marcie, ani jej mężu nie jeździ, tylko ty o nich wspominasz... Ja osobiście twierdze, że technika tak idzie do przodu, ludzie patrzą na szczegóły, że firma która nie przykłada się do wykonania swoich akcesoriów, nie wytrzyma naporu konkurencji, która będzie rosła, bo coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na tego typu akcesoria. Mówicie o ciężkich początkach, ostatnio zamówiłam 3 obroże od Corse, są pięknie uszyte. A to przecież dopiero jej początki... Skoro ktoś nie umie szyć, to nie tworzy marki, ja nie umiem szyć, dlatego też kupuje psie akcesoria, gops nie możesz mieć do kogokolwiek pretensji, że ktoś jeszcze sobie nie radził i klient otrzymał totalnie krzywo uszytą obroże. Takie jest moje subiektywne zdanie, które mam chyba prawo wyrazić. A dyskusja przestaje mieć sens.. ;)
  6. [quote name='Aleksandra95']a co to ? :evil_lol:[/QUOTE] śnieg z deszczem, a tam przecież nie ma hali, brrr
  7. [quote name='Aleksandra95']hekhem... :D[/QUOTE] w taką pogode ? :D
  8. Też wiem tylko tyle co jest tu: [url]http://www.agilityinfo**********/seminaria,11/kosmiczny-oboz-freexowy-2-8-7-2012,1949.html[/url] Wiem tylko, że szukają jak najlepszego ośrodka i od tego co znajdą, będzie pewnie uzależniona cena, wcześniej ma być info na stronie. ;) Macie sporo czasu, a masz na prawde podatnego na szkolenie psa, dacie rade. :smile:
  9. Ten filmik zdecydowanie najlepszy i ta cała kochana trójca. :loveu:
  10. [quote name='Keja']Ja także otrzymałam odpowiedź od AD bardzo szybko, o ile dobrze pamiętam po 2 dniach. I na dodatek, przyznam się, nie przeczytałam uważnie FAQ i zapytałam o cenę, nie podając wymiarów, ale Pani z AD potraktowała mnie bardzo wyrozumiale. :eviltong: Każdą odpowiedź otrzymywałam szybko, żadnych problemów w komunikacji.[/QUOTE] Miałam dokładnie to samo, ale odpowiedź była wyrozumiała i bez żadnych wyrzutów, dała mi linka do FAQ i pokierowała co i jak. :D
  11. Ola wgl zaczęłaś już pracować z Dorą klikerem ? To na prawde dużo ułatwia. :smile:
  12. [quote name='Migori']Nie rozumiem argumentu że coś jest tańsze dlatego niedbale przyszyte. Jak chcesz mieć prosto i estetycznie to płać więcej... Nie wiem czy wy bierzecie pieniądze od rodziców czy jak, że potraficie lekką ręką wydać 30zł na coś, co jest krzywo przyszyte ? Ciekawa jestem czy producent też kupiłby tak wykonaną obrożę, za takie pieniądze. Niektórzy na taką obrożę muszą pracować cały dzień i to wcale nie lekko. Kupując coś, czy to dla psa, czy dla siebie chcesz żeby to było wykonane jak należy... też machacie ręką na krzywy szew w jeansach ? Albo źle skrojoną bluzkę? Zamawiając obrożę płaci się nie tylko na materiały, ale za robociznę. Daje się komuś pieniądze za wykonanie usługi, która ma być wykonana idealnie a nie na odwal się.[/QUOTE] bardzo dobre podsumowanie tej dyskusji... ;) ps. Ja na odpowiedź długo nie czekałam, a następne, bo miałam pare pytań, dostawałam najczęściej tego samego dnia, dlatego dziwnie mi się to czyta...
  13. Drugi obiecany filmik - fajna sztuczka, bo z klikerem pies pojmie to w 2min a śmiesznie to wygląda. :lol: Nie przejmujcie się moją beką w połowie filmiku, gdy Scooby wyjął jakieś wielkiee gacie babci z pralki hahahah. :evil_lol: [video=youtube;FOUs_vyUrS4]http://www.youtube.com/watch?v=FOUs_vyUrS4&feature=youtu.be[/video]
  14. [quote name='Aleksandra95']bo ona w ogóle jest chuda.:D przydałoby jej się parę kilogramów.:D[/QUOTE] odezwał się grubas. :D To wina filmiku do najszczuplejszych nie należe, bo moja miłość do słodyczy jest porównywalna z tą do psa. :D
  15. [quote name='vaness']u nas też muzyka jest :eviltong: ładnie Scoob robi sztuczki :) :evil_lol: ciekawe czy bez nagrody by tak się starał :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Tu akurat miałam kiepskie smaki, bo on normalnie robi slalom 2 razy szybciej. :D
  16. Zaraz będzie nowy filmik nagrany przed chwilą, bo udało mi się nakłonić Scoobiego, żeby wszedł do łazienki... :roll: Przez jego paniczny strach przed łazienką, wgl nie możemy tam ćwiczyć, dlatego prosimy o wyrozumiałość bo to dopiero 2 sesja.. ;)
  17. Robi slalom i ósemke, ale mamy na to tylko komende 'przejdź', w zależności od tego jak się ustawie, wie o co biega. Musze nagrać jeszcze coś sztuczkowego, bo to tylko część. :smile:
  18. KasiaJessy, następne powiadomienie poszło do moda.. mam nadzieje, że teraz już nie tylko zablokują twoją galerie, cierpliwość dogomaniaków ma granice.. ;)
  19. ale fajnie wyglądają w tych obróżkach, no teraz to już jak prawdziwe jamnicze siostrzyczki. :smile:
  20. [B]Deer[/B] super wyglądają. :smile:
  21. Przestańcie, bo znowu będzie spam na 5 stron. :D
  22. Czyli jak zawsze tylko ja mam problem, haha. :D [SIZE=6][B]Filmik na poprzedniej stronie ![/B][/SIZE]
  23. [quote name='Aleksandra95']ale odtwarzasz już na yt i jest Twój głos, czy na komputerze ?[/QUOTE] tu normalnie, przez ten link, czy to co wstawiłam na wątek, nie wiem czemu tak jest. bo muzyke wstawiałam w edycji na yt.
  24. [quote name='Aleksandra95']jak to nie ma ? włączam filmik i normalnie jest z muzyką.:D wszystko jest okej.;)[/QUOTE] a u mnie jak odtwarzam jest normalnie mój głos... nie wiem czemu, skoro u was jest muzyka...
  25. [quote name='dOgLoV']Super filmik :multi: jaki masz fajny mieciutki dywan :evil_lol: Scooby slicznie wykonuje komendy :loveu:[/QUOTE] dziękujemy. :loveu: dywan jest fajny, dopóki nie trzeba z niego cokolwiek sprzątać po psie, wtedy jest tragediaaa, wszystko wchodzi w ten włos. :roll:
×
×
  • Create New...