Jump to content
Dogomania

WestieAgility

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

About WestieAgility

 • Rank
  Banned

Converted

 • Location
  Rumia
 • Interests
  Psy
 1. WestieAgility

  kliker

  Tak, tylko zawsze musi być taki sam dźwięk. Używa się też nakrętek od kubusia, albo długopisu automatycznego. Wybór jest duży! Ja mam kliker. One są tanie i opłaca się kupić. Ja kupiłam na wystawie ;)
 2. WestieAgility

  Jeden czy dwa psy????

  Pamiętaj, że west to terier i jest ciężki w prowadzeniu. Szczególnie mój!
 3. WestieAgility

  Gdynia :))

  To kiedy następne? ;)
 4. WestieAgility

  kliker

  Wiedziałam, że to ja mam rację ;P
 5. WestieAgility

  Gdynia :))

  [quote name='WestieAgility']Czekajcie, bo nie ogarnęłam. To spotkanie szkoleniowe, taak? W orłowie? Kiedy?[/QUOTE] Ponawiam. Już się odbyło? :,(
 6. Ale super! Świetne przeszkody macie! Agility od razu można poćwiczyć! Da się, da!
 7. WestieAgility

  Jeden czy dwa psy????

  Ja polecam kluby. W domu ja ćwiczę prowadzenie psa. Tak to mamy dwa treningi po godzinę w tygodniu. My na razie na kursie jesteśmy i dopiero się uczymy, ale mój daje radę! W Lublinie powinien być jakiś klub. Ja jeżdżę 25km, więc sam dojazd mnie więcej kosztuje niż zajęcia (200zł za 20h).
 8. WestieAgility

  Gdynia :))

  Czekajcie, bo nie ogarnęłam. To spotkanie szkoleniowe, taak? W orłowie? Kiedy? Może będę jak mama stwierdzi, że nic mi się nie stanie :D No dzieckiem już nie jestem!
 9. WestieAgility

  kliker

  A ja się już troszkę pogubiłam ;P Zawsze myślałam, że kliker jest do wyłapywania bardzo "krótkich" zachowań i NIEjest nagrodą. A tu mnie na innym forum dwie osoby informują, że jest na odwrót. Kliker to nagroda! No to jak jest w końcu?
 10. WestieAgility

  Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?

  Mój śpi w nogach łóżka, albo pod łóżkiem. Na legowisku rzadko. No mój mały jest, a nie [url]http://i42.tinypic.com/vdl11j.jpg[/url] :D:D:D Fajny bydlak ;P
 11. Ja bym bardzo chciała coś takiego w Rumi. I tu oczywiście nie chodzi tylko o wybieganie psów. To dodatkowa socjalizacja. Zawsze można by się tam czegoś doradzić z psiarzami. No i to oczywiście bezpieczne. Ale są i problemy. Mój brat "walczył" o skatepark w Rumi. Napisali z kolegami każdy po jednym liście z prośbą o założenie. I udało się. Im więcej osób, by się postawiło za mną (oczywiście z Rumi), tym większe prawdopodobieństwo, że by się udało! Kolejny problem to to, że nie wszystkie duże psy tolerują małe, a mój west nienawidzi ON-ków. Złe wspomnienie z dzieciństwa ;P Musiałby być grafik kiedy wchodzą duże, a kiedy małe czy coś w tym stylu, bo ON-ków duuużo i zawsze się tam jakiś znajdzie. Tak naprawdę to nie duży wydatek. Kupić siatkę wysokości 150cm i ogrodzić jakiś teren. Naprawdę nie duży! A i na janowie się znajdzie plac. A obok mnie na zagórzu łąka jest gdzie zawsze ktoś jest z psem. Chcą ją zaudować, ale gdyby się tak postawić... Deweloperzy mało terenu nie mają. Ja nie widzę przeciwskazań, tylko może napiszę na forum Rumi...
 12. WestieAgility

  Jeden czy dwa psy????

  A czemu? W agility wcale się tak nie męczysz! (A w trakcie dzisiejszego treningu musiałam usiąść i chwilę odpocząć... A jeszcze parkuru nie mamy!)
 13. WestieAgility

  Jeden czy dwa psy????

  Whitewestie ja mam pieska westie i też myślę nad drugim (dobra, myślałam już pierwszego dnia jak był u mnie...). A chcesz kupić drugiego westa? Moje mieszkanie by chyba tego nie wytrzymało, a ja nie koniecznie fizycznie, bo mnie już łapki bolą od tej lokomotywyw! Teraz chcę jakiegoś do sportu... Aussie może, albo ze schronu bull... ;) Moja mała (a raczej duża) mania.
 14. WestieAgility

  Prosze przeniesc...koniec

  Taki borderkowaty z wyglądu. A z charakteru?
 15. WestieAgility

  Prosze przeniesc...koniec

  [quote name='giselle4'][URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3pNyUV3KBZf"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/3pNyUV3KBZf/bazar_093[/IMG][/URL] dziura w głowie i nadgryzione ucho dezynfekcja ,opatrunek i betamox [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2wGpVnLmOxz"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/2wGpVnLmOxz/bazar_098[/IMG][/URL] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7goXcA1Ecxb"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/7goXcA1Ecxb/bazar_096[/IMG][/URL] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2fuiX2ydPgB"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/2fuiX2ydPgB/bazar_101[/IMG][/URL][/QUOTE] Co z tym pieskiem?
×