jasne że znajdziemy czas :)
a Pani to dobra jest :D a jaka miła "jak już będziesz stara i brzydka" ale pocieszenie nie ma co :D i chyba coś błędne zdanie ma pani o sobie :d
przepraszam za offa ale musicie to obejrzeć !
[url]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1656721,0,,namierzyli_nielegalne_schronisko__psy_pozamykane_w_skrzyniach,wiadomosc.html[/url]