Jump to content
Dogomania

Aleksandra:)

Members
  • Posts

    506
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra:)

  1. będą musieli się teraz sprężyc i jak najszybciej wybudować prawdziwe schronisko w Wołominie. Nie ma innego wyjścia
  2. ja też myślałam że lepiej tam jest byłam tylko u szczeniaków . szkoda że nie pokazali rodzeństwa trzymanego w klatce dla CHOMIKÓW!
  3. jasne że znajdziemy czas :) a Pani to dobra jest :D a jaka miła "jak już będziesz stara i brzydka" ale pocieszenie nie ma co :D i chyba coś błędne zdanie ma pani o sobie :d przepraszam za offa ale musicie to obejrzeć ! [url]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1656721,0,,namierzyli_nielegalne_schronisko__psy_pozamykane_w_skrzyniach,wiadomosc.html[/url]
  4. to trzeba już się p.Joli zapytać :d mwahahahhaahaha Aleksandra!!!!!! Ty przynajmniej zachowałaś powagę !!! a ja to co ? wygłupiałam się jak zwyklee :D hahahah Ale bluzeczki ładne :D
  5. hahaahahaha aż się zakrztusiłam jak zobaczyłam to zdjęcie xd wszyscy tacy skupieni a szczególnie Natalia :D ale osobne zdjęcia Cezara i Sako są świetne :) Łysek też ma fajne :D tylko mógł swoją piękną mordeczkę bardziej pokazać :)
  6. i ja jestem :) niestety nie wiem jak mogę pomóc :( mogę tylko zaglądać tutaj i podnosić :(
  7. spaniel na sznurku ? w budzie ? niech gościu sam się tam przywiąże . ja mogę go do siebie wziąć na DT ale dopiero w wakacje .
  8. sprawdzałam pogodę i jutro ma nie być deszczu i będzie 14*C w dzień :) oby była trafna :)
  9. no właśnie może przyjedzie Pani na SGGW?:) to zobaczę znowu Księżniczkę :D
  10. masakra... już więcej tego nie kupie
  11. to i możemy się z p.Jolą zabrać jak mogłybyśmy pomoc z psiakami :) a nie lepiej żeby Sako został w domu ? bo znowu będzie się tak nudził jak ostatnio :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/182175-Fiprex-zabi%C5%82-mi-psa[/url].
  12. trudno ale chipa tak na paluchu sprawdzą .
  13. no nikt nie wie jak ? :) jutro jesteśmy umówieni na 16 zobaczymy co z tego wyjdzie :D
  14. jestem i ja u Volwerina niestety nie mogę nic zadeklarować bo nie letnia jestem :(
  15. ja pojadę jak Aleksandra będzie jechać :D bo ja się zgubie
  16. a zamiast na paluch może zawieść ją do Klembowa ? a co do właściciela to nie wiadomo jak jest.
  17. w górę !!!!
  18. Witam chciałam się coś dowiedzieć o strzyżeniu pieska rasy pekińczyk noszę się z tą myślą od tygodnia bo chłopakowi jest gorąco. I chciałam się zapytać jakie fryzury proponujecie ? bo na łyso go nie zetnę ! a ta rasa ma taką długą sierść że na pewno można coś wymyślić tylko trzeba mieć pomysł :lol::lol:
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185242-Znaleziono-!!!Ruda-sunia-w-typie-amstafa/[/url] wątek suni ma czas do wieczoru !!!!!!!!!!! Klucha prosi o pomoc :placz::placz::placz::placz::placz:
  20. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185242-Znaleziono-!!!Ruda-sunia-w-typie-amstafa/[/url] jeszcze taki śliczny amstaffik ;( znaleziony w okolicach Warszawy :(
  21. a może jakiś psiak uciekł ze spaceru i pobiegł za jakąś sarną czy czymś innym ? oby się znaleźli właściciele ;( a ja niestety nie kojarzę żeby ktoś miał w Wołominie takiego psiaka ;( Klucha ma wątek na forum amsaffowym ?
  22. kurcze nie udał się chciałam go gdzieś na DT ale niestety teraz ta osoba nie ma miejsc . Ale i tak nie zostawię suni ! coś się wymyśli :) tylko że czasu mało ;(
  23. kurcze noo mam pomysl :)
×
×
  • Create New...