Jump to content
Dogomania

kathrby

Members
  • Posts

    371
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kathrby

  1. [quote name='obraczus87']Odpowiem ja :D Na poprzednich aukcjach ludzie, którzy zakupili cegiełki wpisują zawsze numer aukcji, a Ci którzy chcą wpłacic grosik bez zakupu cegiełki - zawsze wposuja imię psiaka. Jak do tej pory nie było problemu z podziałem pieniązków :)[/QUOTE] Supcio! Uspokoiłam się :) Jak na razie 3 cegiełki sprzedane :D
  2. [quote name='Akrum']O nie, takich domków unikamy... tacy ludzie są fefe...[/QUOTE] No właśnie to samo pomyślałam - aż zgroza! Przecież oni też czują, potrzebują miłości! Nie rozumiem jak ktoś może nie zdawać sobie z tego sprawy!
  3. [quote name='Akrum']Oj szkoda... tak czekaliśmy na tą wiadomość, ale miała być radosna... No nic chłopaki, z tego co pamiętam to Pies Wolny jeszcze coś wspominał o jakimś castingu na domek dla was chłopaki?[/QUOTE] Jest jeszcze jeden dom u znajomych moich znajomych, aczkolwiek ja nie jest przekonana. Niby kupa pieniędzy, odstawiona chata, ale jakoś zero podejścia do zwierząt mają... Stwierdzenie cyt."Budy i żarcie dostaną to czegóż im więcej trzeba" jakoś upewniło mnie w przekonaniu, że nie tędy droga... Gdybym ja miała własny dom z podwórkiem to już bym chłopaków wzięła - niestety mam małe mieszkanko i już domowy zwierzyniec jest przepełniony :( I tak mi wszyscy wróżą, że skończę jak Violetta Villas, heh :D
  4. [quote name='Jasza']Zaglądamy z rana...................[/QUOTE] Niestety - "starszyzna" się nie zgodziła ;(
  5. Selenga jesteś wielka! Tylko jedno pytanie - czy na stronie nie powinno być napisane, że w tytule przelewu należy wpisać "Ratujemy Bratka" czy coś w tym stylu? Wiesz - żeby wiedzieli, iż to ma być dla naszego pupilka ;)
  6. [quote name='Rybka_39']Na bazarku Bratkowym ( link 1 post) nowe rzeczy ciotka kathrby szaleje :)[/QUOTE] Rozkręciłam się na dobre :D
  7. [quote name='obraczus87']Jesli chodzi o to, czy to ma zrobic osoba reprezentująca Fundacje czy zwykły wolontariusz to mnie to nie interesuje. [/QUOTE] Dziękuję za radę - było mi bardzo miło poznać. Pozdrawiam serdecznie :) P.S. Za okazane wsparcie i pomoc oczywiście również dziękuję :) I to akurat nie był sarkazm (na wypadek gdyby ktoś mi to zarzucił).
  8. [quote name='obraczus87']Nikus dzieki za link. Czytam czytam i oczom nie wierzę. Nie macie konta na allegro, Selenga propnuje Wam zrobienie aukcji poprzez Fundacje Serce Serc a Wy nie macie czasu na wysłanie maila do Pana Janusza bądź kilku minut na rozmowę telefoniczną?? To jakiś żart?? Przepraszam, że tak od razu z grubej rury wale, ale dla mnie to jakieś nieporozumienie. Dzieki aukcjom wystawionym przez Selengę "mój" podopieczny zebrał na allegro kwotę około 2 tys, kolejny psiak Ramzesik uzbierał kwotę 1900zł..... Wybór należy do Was.[/QUOTE] NIEPOROZUMIENIE?! A gdzie u licha było napisane, że nie mamy czasu? Amikat lata jakby miała silniczek w d***, żeby wynaleźć skądś kasę dla Bratka, ja już praktycznie komputer na plecach noszę, żeby wiedzieć wszystko na bieżąco, a tu ni z gruchy ni z pietruchy zjawia się nasze objawienie. A pomyślał ktoś, że to musi zrobić osoba, która reprezentuje Fundację, a nie zwykły wolontariusz? A zajrzał ktoś do kalendarza, żeby zobaczyć czy przypadkiem nie mieliśmy świąt? Czy ktoś zrobił coś więcej niż tylko udzielanie rad, podał pomocną dłoń, powiedział, że może się "tym" zająć (formalnościami)? Nie sądzę... Robiliśmy wszystko co było w naszej "skromnej" mocy i robimy to dalej. Nie mam do Ciebie żadnych pretensji - żeby było jasne :) Po prostu każdy robi to co umie najlepiej. Ja daję z siebie wszystko. I wiem, że reszta też!
  9. [quote name='Jasza']Wszystko zależy, jaki szef, no nie? Mój dzisiaj zobaczył na pulpicie zdjęcia Misi i Reksia i jak się dowiedział, że mam dwa psy, stwierdził, że się boi, że skończę jak VV, zalał sobie kawę i wyszedł bez słowa....[/QUOTE] Dziwne, bo mój powiedział to samo:crazyeye: Z tym drobnym wyjątkiem, że kawę ja mu zalałam:razz:
  10. [quote name='Livka']Spróbujcie wątek trochę porozsyłać bo tu ważny każdy grosik a czasu niewiele ... Dziewczyny do roboty ![/QUOTE] Ja już nawet z rozpędu wysłałam do szefa, który siedzi w pokoju obok... Można rzec, iż w pewnym sensie wywarło to na nim wrażenie...
  11. :-( jestem beksa do potęgi n-tej, bo się rozczuliłam:placz: on tak bardzo chce żyć - musimy mu dać tą szansę!!!!
  12. [quote name='leonarda']Ja za jakąś godzinę przelewam obiecane 100 (były święta i nie miałam jak).[/QUOTE] A wiadomo coś na temat Bratka? Jakieś nowe info?
  13. [quote name='Rybka_39']Jestem i ja i zapraaszam na bazar dla Bratka![/QUOTE] Witamy po przerwie :)
  14. [quote name='magda222']Przelewam na Bratka 100 zł. Zdrowiej kochany !!![/QUOTE] Czyli, mamy 504,50 zł :0 Dziękujemy magda222!
  15. [quote name='amikat']Od czwartku - ni było innych wpłat na konto fundacji (świeta...). Dzieuję kathrby... bardzo[/QUOTE] No co Ty - nie ma za co :) Poseł Jędrusik teraz mi pisał w mailu, żebym mu nr konta podała, bo przeglądarka mu się zacina :) Jestem dobrej myśli! Uratujemy go!
  16. [quote name='amikat']N estety mało..... Wpłaty umieszczam w 1 poście. Nie mamy z czym jechać a ja nie mam z czego wyłożyc[/QUOTE] Razem z tym i z bazarkiem mamy 404,50 zł... Cały czas uczulam, żeby pisali w tytule "Ratujemy Bratka"... Aż serce mi się kraja ;(
  17. [quote name='amikat']Bratek staje na łapki ale nie chodzi - zaraz sie przewraca. Nie widzi nadal. Tak mi go strasznie zal...[/QUOTE] Wiadomo, ile jest na koncie fundacji pieniędzy dla Bratka?
  18. [quote name='Jasza']Zeby się chciało okazać, że Bratka ktoś szuka jednak...[/QUOTE] Też się o to modlę - chyba nie tylko ja...
  19. [quote name='amikat']Bratek nie ma czipa!!! Sprawdzone!!!![/QUOTE] Numer chip, który został dopisany jest nieprawidłowy... Także ktoś chyba zrobić dowcip...
  20. [quote name='leonarda']Spróbuję się zapytać tel. w lecznicy, za chwilę. Ale jesteś pewna, że to jednak on?[/QUOTE] Nie jestem pewna - ale sprawdzić można. Przed chwilą znalazłam podobne ogłoszenie w internecie - bez zdjęcia, ale opis psa się zgadza! Tam podano mail i napisałam wiadomość. Do schroniska wyślę mail ze zdjęciem Bratka. Teraz czekam w pracy na kierowcę, który jedzie zawieźć towar do Katowic - podjadę jeszcze osobiście, pod warunkiem, że mój "kochany pracodawca" nie pojawi się jeszcze w firmie...
  21. [quote name='leonarda']Kathrby - z tego, co wiem od weterynarza, gdy sama chipowałam psa, nie powinno się numeru podawać nigdzie.[/QUOTE] Dzięki za informację. A znasz jakąś konkretną bazę danych - może tam poszukam...
  22. [quote name='Jasza']Dlaczego??? Nie można się dodzwonić ?? Może mają adres chociaż, można by pojechać????[/QUOTE] Nawet adresu e-mail nie podano. Sprawdzałam (dopisany długopisem) nr chipa - nie ma w bazie. Albo ze mnie taki poszukiwać jak z koziej d*** trąbka... Mogę podać nr chip na forum??
  23. SŁUCHAJCIE! Bratek zaginął w Bytomiu - teraz dzwoniłam do schroniska w Katowicach. Niestety - zaznaczone jest, iż brak możliwości kontaktu telefonicznego z właścicielem :(
×
×
  • Create New...