Buziak jest bardzo ładny, ładniejszy od Johnego. wtedy był drugi na tej wystawie. ten łysy na zdjęciu to też brat Johnego, Boo :)
widać zdjęcie?
[img]http://www.chinesecrested.no/pics/cache/b5/gal_img_inline_b58f9b8248510be8a7b73ee236576440.jpg[/img]
biedny Gafel :shake: tak mi go szkoda :shake:
wet coś mówi na ten temat? da się to leczyć?
a co do banerka to Wam pozazdrościłam :eviltong: ale ja nie umiem robić takich ładnych jak mychaaaaa więc mam taki jaki mam:eviltong:
główny zainteresowany powiedział że po jego trupie i że nie zgadza się na żadne golenie i że on nie jest jakiś pawian żeby gołą d... świecić;)
[quote name='dianusia921']
Hihi to byłby bardzo trudny konkurs,dla osób bardzo spostrzegawczych :eviltong:[/QUOTE]
i właśnie o to chodzi hehe :diabloti:
obróżki są cudne i psiaki w nich wyglądają ekstra :)
powinnaś zrobić taki konkurs hahaha dać zdjęcie Bahii bez obróżki i w obróżce i znajdź 10 różnic :diabloti:
słodzinka :loveu: no mam słabość do miotów B ;) hahah ;)
uszy golić bo futro ciężkie i nie staną. Johnemu stanęły 3 miesiące temu a nadal mu golę. zresztą hodowczyni zapytaj.
ringówki na pewno będą sprzedawane.
rzęsy cudo! Johnny ma takie same:loveu:
o tak, lustrzanki są bardzo "poręczne" hahaha a to mój "potwór" ;)
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TVB1qETIAlI/AAAAAAAAAzg/DSHI7ZTRuHo/s512/_CSC0374%20%282%29.JPG[/img]
zwykła cyfrówka (no zależy jeszcze jaka) jest super i lekka i poręczna i na większość okazji się sprawdzi
ale lustrzanka to jest zupełnie inny świat, inne możliwości, można kreować obraz jaki się tworzy, no kocham to ;)
[url]http://img135.imageshack.us/img135/1264/img2435a.jpg[/url]
[url]http://1.1.1.1/bmi/img201.imageshack.us/img201/8286/img2439n.jpg[/url]
ale cudeńka :loveu:
Żyrardów, to jak wsiadasz w pociąg w Wawie jedziesz 20-30 minut w stronę Łodzi. generalnie blisko jest