[quote name='bonsai_88']No.... gratuluję nowego malucha :). Ja też marzę o kolejnym psiaku, ale niestety nie mam najmniejszych szans - ani kasy nie mamy [chociaż pewnie dałoby się wziąć na raty albo odkładać przez rok ;)], ani, co gorsza, miejsca na kolejnego psa nie posiadamy :(.[/QUOTE]
dziękuję :) myślę że za jakiś czas będziecie mieli drugiego, ja też nie miałam możliwości nawet jednego mieć, a teraz będę mieć dwa