Jump to content
Dogomania

Ladymonia0610

Members
  • Posts

    5637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ladymonia0610

  1. Jest 330zl na koncie Kseni jutro wplace jeszcze 2 zalegle deklaracje
  2. Budy nadal rozbiera :-(Biega na wybiegu nie robi podkopow .Ladnie bawi sie z psami . Ksenia nie ma szczescia ani do domu ani do hotelikow
  3. Poker kazdy ma prawo skontaktowac sie z hotelikiem w ktorym jest Ksenia ehhh....to wszystko jest i tak bez sensu. Kazdy pomaga jak moze a wiadomosci o Kseniuli jest malo.I co z tego ze zadzwonie pogadam z wiosna 15min dowiem sie cos o Kseni i napisze Wam na watku. Prosilam wiosne zeby raz na jakis czas weszla na dogo i napisala cos o Kseni .Wytlumaczylam jej ze sama nie oplacam hoteliku tylko sa darczyncy i maja prawo wiedziec co dzieje sie z sunia.k Wylumaczenie jest takie ze nie ma czasu poniewaz ma duzo psow pod opieka. Rozi nie zostawilam Kseni ale czasami tez brakuje mi czasu .Sama mam psy do adopcji. Sluchajcie robimy ogloszenia szukamy domu ...Mam nadzieje ze sie znajdzie.
  4. Ksenia ma 7 lat . Dziękuję dziewczyny za pomoc w napisaniu textu . Nr telefonu może być do mnie i do wiosny . Ksenia rozbiera nadal budy .;/
  5. Napiszę do Moniki J. czy nadal podtrzymuję deklarację dla Kseniuli .Co się dzieje z Agnieszka L?
  6. Dostałam również fakturę na e-maila 360zł . Termin płatności 12.12.2014r Na dzień dzisiejszy na koncie Kseni jest 115,79zł. Zabieram się za zbieranie $ .
  7. Szarotko kochana napiszę e-maila do wiosny żeby napisała opis psa . Poproszę aby ja zważyła zmierzyła . Ksenia ma już 6 lat. Dom aktywny -bieganie , spacery ,rower. Dzieci 12+ Bez psów mniejszych od Kseni I najlepiej żeby to był dom z ogrodem .
  8. Wiadomości o Kseni od wiosny: Mała czuje się świetnie, biega, bryka i szaleje z innymi psami. Energia ją tak roznosi, że aż pogryzła budę i powyrywała z niej deski. Głównie z tego powodu chcemy przenieźć ją w najbliższym czasie do boksu wewnętrznego, gdzie nie będzie tak demolowała, mam nadzieję, że zmiana i dodatkowy spacer lub rower pozwolą jej trochę spokojniej spać. Poza tym jest bardzo miła, przytulna, chodzi za nami wszędzie gdzie się ruszymy, chciałaby być z człowiekiem cały czas. Powoli uczy się lepiej przyjmować nowe osoby, już wobec większości nie jest tak nieprzyjazna. Mam nadzieję, że jeszcze trochę i uda się ją nauczyć witać obcych całkiem inaczej.
  9. Ja nie płacę od jakiegoś czasu- ;( ciężka sytuacja ale obiecuję ,że nadrobię do końca roku. Dalej szukam osoby do napisania textu do ogłoszeń .
  10. Mari czy doszła moja deklaracja ?
  11. Napisałam do koleżanki z prośbą o napisanie textu do ogłoszeń -ale nie ma czasu (egzaminy) ;( .Szukam dalej . Rozmawiałam z Wiosną kilka dni temu . Odnośnie domu z dziećmi - Tak ale takie dzieci 12+ . Nie małe , które machają rączkami i biegają .
  12. Napisałam do koleżanki z prośbą o pomoc w napisaniu textu do ogłoszeń . Czekam na odpowiedz. Mam nadzieję ,że pomoże .
  13. AHA już sobie wyobrażam jak stukasz w klawiaturę ,żeby mi dowalić -ale mi to lotto złotko ;) Albo jesteśmy tutaj ,żeby pomóc Kseni albo kłócimy się dalej. Miłego wieczoru!!
  14. A co powiesz na "hotelik" gdzie są 2 psy płaci się ponad 600zł miesięcznie a nie można się doprosić zdjęć od dłuższego czasu. Może coś poradzisz ? Jak zmusisz ?Pieniądze dają ludzie i mają prawo wiedzieć co z psiakami ... A jak poprosi się o zdjęcia z datownikiem to każe psa zabierać . Odnośnie gier sportowych - dom aktywny to człowiek który lubi aktywnie spędzać czas -rower , bieganie itp. Jeżeli tak bardzo chcesz się ze mna spotkać to zapraszam ;D ;D. Widzisz dusje nikt już z przyjemności nie wchodzi na wątek od kiedy Ty się pojawiłaś -wiecznie pretensje rzucanie się do ludzi . Oczywiście ,że wiosna by coś napisała tylko jak wyskakujesz z atakiem to nie dziw się . Każdego potrafisz obrażać a zastanawiam się czy Ty jesteś taka idealna? Idealna dusje ,która tylko potrafi pisać i siedzieć na wątkach . To jest mój ostatni post do Ciebie - nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w dyskusje . Odnośnie poprzedniego hotelu -nie JA decydowałam o tym żeby Ksenia tam trafiła ;D P.S. Dusje zadzwon do wiosny -chyba ,że szkoda Ci kasy;D Też masz prawo zadzwonić zapytać się co u Kseni . Prawda? Każdy ma prawo zadzwonić !!!!!!!!!!!!!!!
  15. Ja uważałam ,że Ksenia jest nie adopcyjna ale rozmawiałam z wiosną i szukamy konkretnego domu dla Kseni. Nie może to być człowiek z pierwszej lepszej łapanki tylko osoba znająca się na "rasie" i najlepiej dom aktywny . Ksenia cały czas ma szkolenia i jest obserwowana . Dom nie znajdzie się szybko dla Kseni więc z każdym tygodniem mamy więcej info na temat Kseni. Mam nadzieję ,że Ksenia znajdzie kiedyś swój dom . P.S. Szukamy osoby , która pomoże napisać text do ogłoszeń .
  16. Postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości . Będę wklejać na dogo zdjęcia Kseni oraz e-maile od wiosny . Dostałam również fakturę za hotel Kseni . Moja deklaracja miała iść już dawno ale dopiero w środę na kilka minut wyskoczę na miasto. Cioteczki piszemy text do ogłoszeń . Wiemy jaki ma być dom dla Kseni.
  17. Jestem ! Miałam wejść wczoraj ale nie dałam rady. Wklejam e-maila od wiosny . Ksenia czuje się dobrze, jest wesoła, bardzo chętnie bawi się z innymi psami, szczególnie z owczarkowatym młodym podrostkiem - zdecydowanie przypadły sobie do gustu. W stosunku do ludzi których zna jest bardzo przymilna, nie odstępuje nas ani na krok, jest typem psa bardzo wpatrzonym w człowieka. Nie lubi natomiast obcych osób, reaguje nerwowo, kiedy ktoś nieznany się pojawia, czasem obszczekuje takie osoby. Staramy się uczyć ją, że nowi ludzie i nowe otoczenie nie są złe i nie trzeba się tego bać, powoli powoli widać efekty, choć to zależy odo osoby - na niektórych Ksenia reaguje spokojnie, na innych nie. Biega ładnie, byłaby fajnym psem dla kogoś chcącego uprawiać bikejoring. Nie jest to może supersportowiec, ale do rekreacyjnego biegania dla przyjemności byłaby świetna.
  18. Nie podoba mi się dogo- jakoś tutaj dziwnie:"D Nowe zdjęcia Kseniuchy Ksenia w Gabinecie Weterynaryjnym Ventus
  19. Rozmawiałam z wetką -sterylka aborcyjna + ubranko 270 zł
  20. [quote name='ostatniaszansa']Jesteśmy za, ale 70% zwrotu . Ewa[/QUOTE] Ok. Dziękuję . Zapytam się dzisiaj weta ile będzie kosztowała sterylka aborcyjna.
  21. Wysłałam do mari23 e-maila z fakturą za Ksenie. Kwota : 210,00zł .
×
×
  • Create New...