Jump to content
Dogomania

2712

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Mieliśmy 3 lata pieska z tej hodowli, wiecie dlaczego tak krótko bo niby Pani weterynarz a sprzedała nam pieska, który miał mieć niewielką wadę rozwoju tj. krzywy przełyk, która ma swoją nazwę ale nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć, okazało się to dla pieska wielką męką. Nasza suczka nie myślała o niczym innym jak o jedzeniu nie mogła myśleć o zabawie, jadła na podwyższeniu co miało sprawiać,że jedzenie miało trafiać do żołądka ale niestety gromadziło się w takim woreczku koło przełyku i wszystko po zjedzeniu zwracała także musieliśmy mała uśpić:placz::placz:.Suka 3 letnia ważyła 15 kg!!Nie było nam łatwo bo się do niej przyzwyczailiśmy i robiliśmy wszystko by było i żyło jej się dobrze.Na dodatek to, jak źle się rozwijała dostrzegliśmy porównując ją do naszej 5 letniej suczki czarny owczarek niemiecki , która była 2 krotnie większe od niej. Jeśli teraz czyta to Pani W. to zastanawiam się czy nie wstyd Pani? Nam niesamowicie jest żal, przykro,że dla dobra psiaka musieliśmy się z nią pożegnać. Szkoda, że jedynie jest Pani nastawiona na zysk, pomijając jakiekolwiek ludzie uczucia! Mam nadzieję,że to będzie ważna informacja dla tych, którzy chcą zdecydować się na zakup psiaka u tej Pani.
 2. 2712

  Przegląd hodowlany - tatuaż

  Hej, moglibyście mi napisac dokładnie :Gdzie ?(należymy do Oddziału w Warszawie ) W jakim wieku szczeniaka ?Robi się przegląd hodowlany i tatuaż (gdzie jest on wykonywany) ,wyjaśnic cała procedurę. Piszę ,ponieważ urodziły nam się upragnione szczeniaki i jest to nasz pierwszy miot ,a też nie chcemy przegapic czegoś,no i oczywiscie zależy nam na rodowodzie.Proszę o rzetelną odpowiedź.
 3. 2712

  Janusz Opara (PL)

  Ja również będę omijała tego pana z daleka,po uzyskaniu oceny nie wiedziałam co jest dobre a co złe w moim psie,to była druga wystawa mojego psa nie dość ,że jest to stres dla właściciela to i psa.Jak podchodziliśmy do oceny nie wiedziałam co mam robić ,zero wskazówek czy ustawić psa lub czy się z nim przejść.Mało komunikatywny pan,zero takiej pozytywnej energii czy chcociażby jakiegoś porozumienia.
×