Jump to content
Dogomania

hektor999

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. a czy klasa baby jest na każdej wystawie bo mi się wydaje jak dobrze pamiętam że tylko na klubowych ? a nie każda rasa ma klub.
 2. a jak to jest z wpuszczaniem psów które nie będą wystawiane ? oczywiście chodzi mi o psa z rodowodem którego ma się zamiar w przyszłości wystawiać tylko czy można idąc na wystawe wziąć np. 5 miesięcznego psiaka tak poprostu żeby się socjalizował ? będąc w Katowicach na wystawie widziałam jak hodowcy wystawiający swoje psy mają nieraz szczeniaka ze sobą więc jak to jest ?
 3. hektor999

  MWPR - Kraków - 04-05.09.2010

  byłam z chłopakiem no i normalnie się pana ochroniarza zapytaliśmy gdzie jest wystawa on nam pokazał jak mamy iść no i ani nikt nas nie zaczepił ani nic nawet kasy nie widziałam sama się dziwiłam że nie możliwe że jest darmowo :)
 4. hektor999

  MWPR - Kraków - 04-05.09.2010

  byłam dzisiaj na wystawie i hala nr.2 jest bardzo duża za to hala nr.1 jest malutka , mieszkam w krakowie i leje u nas juz dobre 2 godziny i nie zapowiada się żeby przestało :( byłam na wystawie jako widz i jestem mile zaskoczona że wstęp jest darmowy bo jak byłam w katowicach to płaciłam 16zł za ulgowy ;/
 5. hektor999

  MWPR - Kraków - 04-05.09.2010

  [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]dziękuję za odpowiedz ;)[/FONT][/COLOR]
 6. hektor999

  MWPR - Kraków - 04-05.09.2010

  witam ;) chciałam przyjść w sobote i niedziele na wystawe jako widz i mam takie pytanie; jak to jest z tymi wystawami bo byłam na wystawie w katowicach i pisało że wystawianie border collie będzie o 10 a zaczeło się o 11;30 a ja stałam to 1,5 godz. przy tym ringu bo koniecznie chciałam zobaczyć te bordery i czy zawsze tak się to przedłuża ? i jeszcze interesują mnie w niedzielę bordery i spaniele ang. i czy wie ktoś o których godzinach mają być te psiaki ?
 7. Niestety nie sądzę aby któraś z polskich hodowli owczarków szkockich była dobra nie wiem w ogóle czemu panuje powszechne przekonanie ze owczarki szkockie są takie jakby do niczego :shake:nie rozumiem czemu w polsce nie hoduje sie psów tej rasy pod kontem sportów ,pasterstwa itp. ?? co druga hodowla borderów szkoli psy przy owcach lub do jakiegos sportu u owczarkach australijskich jest podobnie czy nikt jeszcze nie wpadł na to zeby ukierunkowac hodowle szkotów w stronę inna niż wystawy . A moze sie mylę jaka macie opinie na ten temat ,przeciesz collaki maja bardzo mocny instynkt pasterski ! Jeszcze była bym wdzieczna gdyby ktos podał strony www dobrych europejskich hodowli.
×