-
Posts
245 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalie1988
-
Musicie przyznać dziewczyny, że Bianka pięknie wygląda w domku... :diabloti:
-
Smutasek- niewidomy podhalan MA WSPANIAŁY DOM:)
natalie1988 replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Smutasku, będzie dobrze :calus: -
Bianulkowi na plecach wyskoczyły rudawe, nierównomierne łaty, śmiesznie to wygląda :) Ale trochę dziwne z jej skórą, jak do nas trafiła miała takie różowe plamy na brzuchu, które teraz znacznie przyciemniały... Wygląda jak taka krówka, różowo-brązowa. Czy może ktoś z Was się z takim czymś spotkał? Tak to wygląda [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/5221/brzucho.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/7fb65c8713e9917f75ff69664942e623,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8361836fbfb2eb40825cad9dc63f75f2,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ef6b4aafeaaaa773b8932e6a9c7149c6,10,19,0.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]To miało być zdjęcie Lilki...[/B][/SIZE][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/a9d2d6b46f97f4798923864b96de8b8e,10,19,0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/2465d064f50ec678e5b5d1d1f97d2b1e,10,19,0.jpg[/IMG] Bez komentarza [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/293bf2df4c2f77481f3833f1dcd2e35f,10,19,0.jpg[/IMG] Moje zabawki [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ba3ea8dafa9c7bf4d3834cfc506cc33f,10,19,0.jpg[/IMG] W cieniu najlepiej [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d922df4dcec8718ca61f6bb369a291f9,10,19,0.jpg[/IMG] Już myślałam, że wykopałam skrzynię ze skarbami...a tu znowu nic [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5e66d33586d46eb839826cc7c6dfc467,10,19,0.jpg[/IMG] Bardzo lubię się bawić z Lilką...ale ona chyba mniej [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c5a10a7048e491b25d246039f610bb59,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/77d119aaacaa746e2a14a8345971ce26,10,19,0.jpg[/IMG] No to wtedy ja ją lekko...[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7452c417155dde8ac3676fc190fefdd6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7d7b69ada40580bc1606a29a93921f7e,10,19,0.jpg[/IMG] I wiecie co? Działa! :cool1: A jak komuś się zdjęcia nie podobają to...:cool1:[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4c3fd8cda4d23fc5473506a3ef1ab588,10,19,0.jpg[/IMG] :cool1: Bianka :cool1:
-
Oto jak Bianka za wszelką cenę...[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8661ab89094cbe1836b2b802e31ce140,10,19,0.jpg[/IMG] chce być przy Lilce [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/846d994a08bbd39b83d9aa444f738d41,10,19,0.jpg[/IMG]
-
"Moja nowa koleżanka jest super! Lubimy się razem bawić, tylko ona czasem jak już się znudzi zabawą to na mnie warczy i pokazuje zęby! Ale i tak ją lubię!" Bianka[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f99c6e6963d779f2aa105d8cda2798be,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Bianka gwiazdorzy :cool1: Lilka nadal czuje się niepewnie przed kamerą :oops: [video=youtube;Icq_PJEHrUs]http://www.youtube.com/watch?v=Icq_PJEHrUs[/video]
-
[video=youtube;0kidKrjncB8]http://www.youtube.com/watch?v=0kidKrjncB8[/video]
-
[video=youtube;Kf4y6iTnqmM]http://www.youtube.com/watch?v=Kf4y6iTnqmM[/video]
-
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c7ca6af1a7237beec25b221704fa4815,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3fb8b1afd6399a5767b1cc274bcd58cf,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/598f74d1a68a6bf20bf811ca64af767e,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/cf72395b9a2f613f62e64f310e839f87,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b5d8e530e55e65308643a88bd6a425dd,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia przekopiuję z wątku Lilki :) One mówią wszystko :) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3dd2fa271411372dd6351ced99046bcd,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/cb5cfd7682c0fa4811d309e30b96d4ba,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/779b0617c19ac86dfcdc8ff7d67506c6,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e6131650f1157c24b9715cee0f416cde,10,19,0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0349e60244dcbde931b11b5bad95b3f8,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d88409da1d1c7e3602b51e0d5e53e654,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1d79a7d5d1b611a6262ed7d5ff9e7991,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f29f23ffb5ffaba1d9a04b8289dc64a9,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Wątek Lilki :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-ju%C5%BC-w-swoim-wspania%C5%82ym-domku-u-Natalie1988[/URL]
-
Poznajcie Lilkę, mikro-współlokatorkę Bianki :loveu: [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/153f48feaf1695c75d714898d7bc0090,10,19,0.jpg[/IMG]
-
Niedzielny poranek. Ładną mamy dzisiaj pogodę, ale i tak wole przyjść do domku![IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c5f40a70665d63af394e114e83ad570d,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b7d80067c4293bee1bff7b4fb7b2eb4f,10,19,0.jpg[/IMG]
-
"Dawno się do Was nie odzywałam. W środę odeszła moja koleżanka Sonia, chociaż nie pozwalali nam się bawić razem jest mi smutno, zostałam sama. Teraz moi pańcie muszą mi zastępować psy, ale nawet nieźle się sprawują w tej roli. Dzisiaj moja pani wyniosła kocyk do ogródka (wiecie, piwko i te sprawy) i trochę się razem pobawiłyśmy. W sumie fajna jest, świetnie się razem bawimy. Chciałam wam powiedzieć, że mam tu kumpla, Wincenty ma na imię, pochodzi ze Skierniewic. I wiecie co, podobno jest kotem...ale co tam, przez płot mi to nie przeszkadza :). Nawet z moim innym kolegą z ulicy, Kilerem (bardzo przystojny ONek), stanęliśmy w jego obronie, bo taki inny kot go straszy. Ostatnio wymyśliłam taką fajną zabawę. W budzie miałam dywanik, ale niezbyt mi się podobał (wszystko w czerwieni, obroża, smycz, dywanik, to za dużo) i teraz uwielbiam go nosić w pyszczku, wszystkim się to podoba. I wiecie co, mam jednego wroga...moja pani mówi, że jego imię to Ogon...nie wiem skąd ona go zna...ale jak tylko go widzę to MUSZĘ go pogonić. W sumie to dziwne, szpieg jaki czy co...cały czas za mną chodzi... Pani się pyta czy czasem łapówki nie przyjęłam, bo podobno od tego są specjalni agenci...może to on...wygląda podejrzanie. W każdym razie jakoś sobie radzę. I wiecie co, podobno moja pani szuka dla mnie koleżanki...ale inni domownicy nie chcą się zgodzić. Może jakoś pomożecie ich przekonać? Pani mówi, że dom bez psa jest bardzo smutny, a ja jestem trochę duża żeby być w domu. Mojej pani jest naprawdę smutno, szczególnie kiedy siedzi sama w pokoju... nawet kiedy jest ze mną...sama widziałam w jej smutnych zielonych oczach łzy. Pomóżcie mi i mojej pani... Powiem wam w sekrecie, że ona się chyba boi spać sama...bo wiem, że wcześniej spała z Sonią. Mówi, że brakuje jej nawet tego chrapania... P.S. A jak wy spędzacie piątkowe popołudnia? My tak :) Robię wszystko, żeby moja pani nie była smutna. Bo bardzo ją kocham! Sami zobaczcie jak się uśmiecha! [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/774e5c65e597030bade87ef4ecb0c045,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/19f1e501d99651a0759e1a580159dafe,10,19,0.jpg[/IMG] Pozdrawiam, Bianka"
-
Na razie jestem na etapie urabiania rodziców :) Osobiście wolałabym suczkę. Balbina jest słodka, jednak chyba nie umiałabym odmówić jej smakołyków (tak tak, mówi to przyszły dietetyk:evil_lol:). Dzisiaj zajrzałam na allegro i to był mój błąd...zresztą same zobaczcie :) [URL]http://allegro.pl/item1037946511_lilka_fajniejsza_niz_york_i_west_razem_wziete.html[/URL] i dogo [url]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS[/url][U][/U]
-
Dziękuję Wam bardzo. Jakoś się trzymamy. Dobrze, że jest z nami Bianka. Chciałabym jednak psa do domu... Trzeba przekonać rodziców.
-
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
natalie1988 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia :loveu: -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
natalie1988 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Latiko, śliczna psino! Oj, w sekrecie wam powiem, że zawsze marzyłam o takim psie... :) -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
natalie1988 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Jak się ma Latika? Żeberka nadal bolą? -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
natalie1988 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Panca zobacz jaka ona jest chudziuteńka... Jeżeli właściciel nie miał pieniędzy żeby ją wyżywić to co, jak się znajdzie oddać sunię i czekać aż ją zagłodzi? Też kiedyś miałam wyrzuty sumienia zgarniając z ulicy mieszańca jamnikowego, chudego, przestraszonego, biegającego tam kilka dni (tak mi powiedziano), wbiegającego pod koła samochodów. Myślałam, że może zabieram komuś psa. Ale co to za właściciel który nie dba o psa? Teraz Odie ma cudowny dom u mojej cioci, chodzi dumnie z okrąglutkim brzusiem i uśmiechniętym pysiem, jest oczkiem w głowie. -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
natalie1988 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Witaj Gapciu! -
LATIKA - DT=DS - z bólem serca NIE ODDAJEMY :)
natalie1988 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Collie to bardzo mądre psy. Kiedyś byliśmy na wczasach nad morzem, właściciel ośrodka miał Collie o imieniu Sułtan. Oj, imię bardzo do niego pasowało, to był prawdziwy "kierownik". Codziennie rano obchodził cały ośrodek, stawał w drzwiach każdego pokoju, wysuwał tylko pyszczek przez zasłonkę i czekał. Nigdy nie wszedł bez zaproszenia! Kiedy się pozwoliło mu wejść to podchodził do każdego na mizianie. Po tym wychodził i szedł do następnego pokoju. Po "obchodzie" szedł na plażę i bawił się z dziećmi (być może oprócz etatu kierownika miał jeszcze etat ratownika:lol:). Do dzisiaj wspominamy go całą rodziną. To jeden z najmądrzejszych psów jakie widziałam.