Adenina i Tymina to dwie suczki z czterech. Niestety los nie był dla nich łaskawy...już od najwcześniejszych chwil były zmuszone zobaczyć czym jest najgorsze miejsce dla zwierząt. Musiały poznać schroniskowe realia. Dzięki cudownym wolontariuszkom i Shanti trafiły do mnie na DT, jeśli ktoś chciał by wspomóc malutkie jakimś groszem mogę nr konta wysłać na pw i z góry ogromnie dziękuję
Oto te dwie ślicznotki:
[URL="http://img30.imageshack.us/i/aa006b.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/712/aa006b.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
Adenina :
[URL="http://img708.imageshack.us/i/adeninka003.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/115/adeninka003.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
Tymina:
[URL="http://img268.imageshack.us/i/adeninka005.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3788/adeninka005.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]