giselle4 przed chwilką przelałam dla Bąbelka 25zł. Wykorzystajcie na co będzie potrzeba.
Jak będzie miał iść do domku, to jeszcze przeleję te zadeklarowane.
Ale jakoś słodki Bąbluś nie ma deklaracji! Ciotki dajcie parę złotóweczek :help1:
Zrobię jutro bazarek dla Bąbelka, ale nie na dogo. Mam inny pomysł (nie Allegro), żeby wciągnąć w zakupy też osoby nie z dogo. Tylko nie wiem, czy tak można?