-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
[quote name='asiulek-85']A mi się wydaję że dla Tuptusia będziesz mogła zmienić swoje plany :)[/QUOTE] Oczywiście, planowałam jutro wziąć wszystkie psy na porządny spacer i pójść z koleżankami na zakupy ;) Ale chyba się nie obrażą, no ale ja musze wiedzieć jeszcze dzisiaj bo jak pisałam musze jeszcze poinformować siostrę, inaczej nie moge jechać...
-
[quote name='asiulek-85']Staraj się do niej dodzwonić.... moze odbierze[/QUOTE] Napisałam esa, prędzej go przeczyta. Sądzę że dzisiaj to i tak późno na takie info. np. ja na jutro mam plany i będę musiała je popsuć... Zobaczymy co na to Fergilka
-
Fergilka nadal nie odbiera napisałam do niej esa żeby weszła na wątek dzisiaj jak da rade.
-
[quote name='asiulek-85']Zamykasz wątek Tuptusia??[/QUOTE] Jeszcze chyba na tyle mnie nie zmusiły do wyjścia z siebie niektóre osoby. Dzwoniłam do Fergilki, ale odebrał jej T. Zadzwoniłam na jej drugi, ale nie odbiera.
-
[quote name='Paja']Tak Monika dzwon i to predko bo moje łózko juz na Tuptusia czeka :)[/QUOTE] No to dzwonie do Fergilki ;)
-
[quote name='Avec Moi']Zdaję sobie sprawę, że sprawcą całego zamieszania jesteś Ty, Monika, i przykro mi, że tego nie widzisz. Przeczytaj moje posty i zobacz, co Ci zarzucam, odpowiedz na te zarzuty i pytania jeden po drugim, i wszystko będzie jasne. Bo Twoja postawa i sposób, w jaki to prowadzisz, jasne nie jest.[/QUOTE] Bo myślisz że mam tylko dogo ? Odpowiem Ci że nie. Aktualizacja strony psiaków, pisanie ich historii, postaranie się o dodanie ich na strone TOZ o/Szczecin, wyjście z psami na spacer (3-4 godziny, bo jestem z koleżanką i bierzemy po jednym psie na osobe na 30-45 minut) zabawa z tymi psami, one też tego potrzebują, poza tym szkoła, lekcje w domu i nauka. Nie mam czasu aby poświęcać go na dogo, teraz pisze i w między czasie pisze historie innego psa szukam kabla do aparatu i wgrywam zdjęcia na kompa. Nie mam czasu na czytanie Twoich postów. Także jak zapowiedziałam gdzie indziej - Tuptuś i Mietek (inny pies) do DS zamykamy wątek a ja zmywam się z dogo.
-
[quote name='amensalizm']Jak Pani na F. która wiezie psa się zgodzi to ja z bazarków spłacę te 70 zł.[/QUOTE] W końcu jakiś konkret, no to tylko trzeba się dogadać, nie wiem czy Fergilka znajdzie czas. To co mam do niej dzwonić ?
-
[quote name='amensalizm']Nic nikomu nie musisz zgłaszać- tylko wyrejestrować z chipa. To schronisko. Nikogo tam pies jako jednostka nie interesuje. Umowa zawiera: dostęp do wody pitnej, zapobieganie rozmnażaniu, zapewnienie opieki.[/QUOTE] Nic takiego w naszej umowie nie ma.
-
[quote name='Yv1958']To byla moja odp.na post Lazy[/QUOTE] OK, jak się dogadamy, ale w ten weekend nie damy rady do zawieźć, a to wszystko przez brak kasy...
-
[quote name='Paja']A co jesli pies umrze kiedys? gdzie mam to zgłosic i komu?[/QUOTE] W naszej umowie nie ma nic o tym powiedziane.
-
[quote name='Avec Moi']Ty masz ostatnie słowo, Monika? A kim Ty jesteś w tych kojcach? Twoja kierowniczka nie ma nic do powiedzenia? Tzn, nie podobają Ci się pytania i Tuptusia nie dasz? To Ty go wtedy skażesz na uśpienie... Na wszystkie pytania na pewno nie odpowiedziałaś, nie o kwestię lecznicy, nie o Twoją obecność w gminie... Ale ok, widzę, że nie odpowiesz, bo pytanka niewygodne. Rozumiem wszystko bardzo dokładnie, szkoda tylko, że nie rozumiesz że sama sobie szkodzisz. Jakbyś była w porządku w tych sprawach, nikt by Cie nie oskarżał ani nie potępiał.[/QUOTE] A wiesz że przez Twoją wypowiedz wątek jest bliżej zamknięcia ? Z tego chyba sobie sprawy nie zdajesz.
-
[quote name='Paja']Ale tu jest inaczej bo ja nie pojade i jej nie podpisze,dlatego chciałam sia z nia zapoznac teraz.A co bedzie jak którys punkt mi nie podpasuje na miejscu moze jeszcze udało by sie z kierownictwem dogadac,ale tu jest wyjazdowo.Czy mogła bys zadzwonic do swojej kierowniczki by przesłała Ci umowe i tu ja wkleisz?[/QUOTE] Umowa u nas nie jest taka jak w fundacjach, nie ma tam żadnych punktów. Pisze poprostu że tego i tego dnia został wydany takiej i takiej osobie taki i taki pies o takim i takim umaszczeniu w takim wieku. I podpisy.
-
[B]KONIEC !!!!!!!!!!!!!!![/B] Mam dosyć... Jak się nie uspokoicie to zamykamy wątek a z Panią Pauliną i Panią Iwoną będę się inaczej kontaktować. Mam dosyć żę wszyscy mnie oskarżają, potępiają. ! Nie dam się. Jestem jedyną wolontariuszką w naszym kojcu. Jakoś musze dawać rade, a przy Waszych tekstach nawet nadzieja na lepsze jutro zanika. Jeśli nie chcecie aby wątek został zamknięty to się uspokójcie, bo nie będę czytać więcej obraźliwych tekstów wobec mojej osoby i nie będę odpowiadać na pytania na które już odpowiedziałam. Widzę żę wykorzystujecie mój wiek, a ja sobie nie dam w kasze dmuchać. Powiedziałam koniec i co do wątku to ja mam ostatnie słowo, co do przyszłości Tuptusia to jego jedyna szansa, i jeśli ona przepadnie to pójdzie do uśpienia bo nie ma co z nim zrobić.
-
[quote name='Agmarek']Jezu Chryste! Ja chcę tylko wiedzieć że Tuptuś trafi do Pauliny :placz: i że Fergilka zgodzi się go tam zawieźć w weekend ! Biedna stara psinka :placz:[/QUOTE] I nikt nie rozumie że brakuje nam 70 złotych do transportu... Po tym wszystkim Pani Iwona chyba nie zgodzi się wpłacić kasy na transport na moje prywatne konto, dlatego też stoimy w miejscu.
-
[quote name='Paja']blacky764- prosze o wklejenie tutaj umowy jaka bede musiała podpisac odbierajac Tuptusia chciała bym sie z nia zapoznac .[/QUOTE] Umowa jest w komputerze mojej kierowniczki, ja owej w swoim nie posiadam. Kierowniczka taką drukuje w pracy i właściciele podpisują.
-
[quote name='Avec Moi']Jakbyś miała jedyny ważny głos - kończę temat transportu. A kim Ty jesteś, żeby samemu decydować, że kończysz temat? Zdaje się, że i inne osoby są w ten temat zaangażowane? Rozumiem, na niewygodne pytania, na które nie masz odpowiedzi, nie odpowiadasz... Bardzo ciekawe, chyba powinien się tym zainteresować ktoś właściwy, że14latka próbuje samo takie akcje prowadzić. Chyba za bardzo wczułaś się w rolę, moje dziecko.[/QUOTE] A prosze bardzo ! Ja mam rachunki, zdjęcia rachunków, darczyńcy je dostali WSZYSCY, i nikt nie ma pretensji, a Ty nie zaangażowana w sprawę mi tutaj wyjeżdzasz z takim tekstem. Śmieszne to jest
-
[quote name='Avec Moi']Co napisałaś? Że pieniądze zostały, tak. Ale czy będą przeznaczone na Tuptusia? Na co konkretnie? Te 400zł byłyby na transport zdaje się... [QUOTE] [B]Było 400 złotych, 150 poszło jeszcze na Bruna (leki i RTG) zostało 250 złotych - 100 złotych na transport, 60 fryzjer, 70 witaminy, zostaje 20 złotych na smycz,[/B] wyjaśnione ? [quote name='Yv1958'] Jesli sprawa nie zostanie zalatwiona tak, jak nalezy, to znaczy pies nie wyjedzie do domu jutro albo pojutrze, tak jak oczekuje tego przyszly Wlasciciel, to i ja sie wycofam ze zlozonej oferty-bycia opiekunem wirtualnym, dalszym leczniem psa. Do Pani, do ktorej pies ma/mial jechac mam bowiem absolutne zaufanie. [/QUOTE] O no proszę, tutaj nie chodzi o to kiedy on zostanie zawieziony ! Nie mamy kasy żeby go zawieźć jutro czy pojutrze bo [B]brakuje nam 70 złotych [/B]!!!!!!!! A jeśli LAZY zawiezie nas za tydzień to na paliwo do jej samochodu nam starczy. [quote name='Yv1958']No tak, bo temat niewygodny![/QUOTE] Zaśmiecający
-
Kończę temat co do transportu, postaram się załatwić na jutro, jakby co mam adres Pani Pauliny i to z nią będę się kontaktować poprzez telefon.
-
[quote name='Yv1958']Ty sie zastanawiasz? Ty chcesz byc Panem i Wladcom Tuptusia? Ty grozisz, ze on pojdzie do uspienia? Oj uwazaj, bo biore za telefon i skontaktuje sie ze swoim adwokatem w Polsce.[/QUOTE] A kto powiedział że ja każe go uśpić ?! Gadacie, gadacie aż w końcu się zdecydujecie o tym że go nie bierzecie i pójdzie do uśpienia. O to mi chodzi, a adwokatem to mi nie groź, bo nie masz o co mnie "pozywać"
-
[quote name='Avec Moi']Twoja kierowniczka powiedziała mi o tych 400zł z aukcji na Bruna, które zostały i mają być zdaje się dla Tuptusia. Są one czy nie?[/QUOTE] Dziewczyno, przejrzyj wątek i przeczytaj posta po poście, przed chwilą Ci napisałam !
-
[quote name='Paja']Wiec prosze o link go strony ( forum w Gyfinie do tamtego psa) oraz jakie gazety i z jakiego dnia ?[/QUOTE] Nie kontynuuje tematu Bruna, ponieważ nie ma w tym wątku osoby wpłacającej na niego pieniądze, jest to nie związane z tematem. Nie kontynuuje tematu i proszę o to aby nikt tego tematu nie poruszał bo [B]poproszę moda o wyczyszczenie wątku[/B]
-
[quote name='Paja']A gdzie miał?[/QUOTE] Ogólnie akcja była prowadzona na szybko, poprzez gazety, forum Gryfina.
-
[quote name='asiulek-85']Przez ten cały bałagan jeszcze dziewczyny które miały mu dać DT i finansować jego pobyt zrezygnują z opieki nad Tuptusiem[/QUOTE] Asiulek DS :) I właśnie się zastanawiam nad tym... Jeszcze chłopak pójdzie do uśpienia... :(
-
[quote name='Paja']Prosze o link do strony z rozliczeniem tamtego psa wkleic tutaj....!!Na dogo w regulaminie pisze jasno i wyraznie zdaje mi sie,ze rozliczenia maja byc w poscie 1 !nawet jesli była zebrana wieksza kwota niz powinna!! Nie dziwie sie ,ze niktórzy ludzie nie chca dawac pieniedzy osoba prywatnym sama jak czytam ten watek bym nie dała ani grosza tak zagmatwany i nieczytelny zarówno dla mnie jak i dla innych[/QUOTE] A czy Wy rozumiecie że tamten pies nie miał wątku na dogo ?!
-
[quote name='Avec Moi']Wiadomo, że z Ciebie krętacz mały... skoro koleżanka chodziła do gminy, to czemu piszesz, że sama chodzisz co dziennie i im trujesz tyłki? Co z lecznicą, czemu w gminie mi powiedzieli, że nie tylko za weta z Kliniki Małych Zwierząt gmina zapłaci? Co z pieniędzmi, o których wspomniała Twoja kierowniczka? Naprawdę Ty jesteś założycielką kojców?? Dzwoniłam, ale była cały czas poczta, poza tym nie sądzę, żebyś wiedziała najwięcej, bo kręcisz, i sama nie wiesz o czym piszesz. A po tym, co się dowiedziałam, to gadać mi się z Tobą nie chce już, mam bardzo wyraźny obraz sytuacji. Nie powiesz mi, że 14latka kieruje kojcami, bo Cię wyśmieję, dzieciaku. Na lodzie jesteśmy, bo jesteś nieodpowiedzialna, niepoważna i wprowadzasz nas w błąd. A zadzwonić na kojce miałam prawo, bo na komórce byłaś niedostępna. Mój telefon do gminy nic nie zmienił, bo mi powiedziano, że w żadnym wypadku gmina nie kupi lekarstw na zapas dla nowego właściciela. NIE MA TAKIEJ OPCJI, NIE BĘDZIE ŻADNEJ NARADY, TO TWÓJ WYMYSŁ DZIEWCZYNO.[/QUOTE] Zaraz zrozumiem, że wątek założony jest bazsensu, wszystcy mają mnie w nosie, bo już nie powiem gdzie indziej, nikt nie zwraca uwagi na to że jako 14 latka postanowiłam jako jedyna osoba w Gminie zaintersować się losem tych psów. I zaraz dojdzie do tego że wszyscy się odwrócą dupą i Tuptuś pójdzie do uśpienia. Tego chcecie ?!