Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. Tatankas, nawet nie chce myśleć ile Ty się najeździsz jutro. Ale dziękuję bardzo ! :loveu: Już piszę do Kamili ;)
  2. [quote name='Malwi']to nie Landseer ... po 1. Landseer wygląda jak nowofundland po 2. jest tylko biały w czarne łaty , bez domieszki brązu tak jak u suni. to Mix bernardyna jak nic. a w ogóle Landseer to oddzielna rasa, a nie umaszczenie Nowofundlanda.[/QUOTE] O to dzięki ;) Internet kłamie :( Chociaż tutaj idzie się czegoś nauczyć :)
  3. Można by było to dorzucić do mojego bazarku na TTBS. Jest możliwość podrzucenia mi tego do Gryfina ? Lub jeśli rzeczy jest nie za dużo do Szczecina-Dąbia ?
  4. Jestem po rozmowie z Tatankas ;) Umówiłyśmy się na jutro. Czekam jeszcze na wiadomość od Moniki z TOZu gdzie Tatankas ma zawieść sunię. Trzymajcie kciuki ! ;)
  5. Witajcie ;) Jakoś niespodziewanie wpadłam na ten wątek przez banerek :) Przeglądam właśnie internet i jak dla mnie ta sunia to nowofunland o umaszczeniu landseer :) [IMG]http://republika.pl/blog_bx_192984/263167/tr/landseer.jpg[/IMG] O gólnie cudo;) Zapisuje sobie :)
  6. A najlepiej jak będziecie wyjeżdzać to zadzwoń, lub napisz esa :)
  7. [quote name='tatankas']To ja może powiem tak:wyjazd jest po sunię,po drodze zahaczymy babcię.Dzieciaki przeziębione,więc Laguna odpadła.Ale jadę po sunię na 100% dziś lub jutro tylko napisz kiedy![/QUOTE] Mi pasuje każda pora akurat w ten weekend :) W razie czego podaje mój numer[B] tel. 694-539-289[/B]. Od Ciebie zależy kiedy przyjedziecie ;) Powiedziane jest w stróżówce że adopcja odbędzie się w weekend.
  8. Rozmawiałam z Panią Gosią, zadzowni do stróżówki i poinformuje o adopcji. To kiedy przyjedzieci (dzisiaj, jutro?) i o której godzinie, bo ja muszę być przy adopcji.
  9. [quote name='tatankas']W razie W jak to dzisiaj jest z tym otwarciem,do której dzisiaj mają?Może namówię męża na odwiedziny u babci w Myśliborzu,w drodze powrotnej byśmy mogli odebrać ją.Ale skubaniec już się domyśla,bo go ciągle wypytuję co i jak?A sknera zaraz będzie za benzynę krzyczał.hihihi.[/QUOTE] Tatankas w weekendy Kojec jest nieczyny jest tylko stróżówka 24 h/dobe :) Zaraz zadzwonie do Pani Gosi i dowiem się czy da się załatwić tą adopcję. A dzisiaj o której byście jechali ? ;)
  10. Tatankas, zadzownie do Pani Gosi za jakąś godzinkę. Bo sądze że jeszcze śpi.
  11. Pamiętacie Taje ? [url]http://kojec-gryfino.bloog.pl/index.html?id=6208899&title=Taja-Adoptowana[/url] Taka została od nas adoptowana, a ostatnio dostałam wiadomość że się oszczeniła :( Nie z winy właścicieli, tylko w czasie adopcji była szczenna. [U]Do jakiego wieku można szczeniaki poddać eutanazji ?[/U]
  12. Zadzwonię do Pani Gosi w razie czego napiszę Ci ulice i jak dojechać.
  13. Jeszcze jutro zadzwonie do Pani Gosia i poproszę o przekazanie stróżom w PUKu o tym że adopcja się odbędzie. Wtedy Tatankas będzie mogła zabrać ją w niedziele. To będzie najlepsze rozwiązanie. Pani Gosia niestety nie będzie mogła tych papierów uszykować bo była dzisiaj ze swoją sunią na sterylce i nie opuście jej przez weekend na 2 metry. Pewnie dla niej też będzie ważna ta sprawa. W razie czego napiszę jeszcze jutro. Tatankas, o której w niedziele planujesz w razie czego zabrać sunię ?
  14. A wie ktoś jak to jest z psami w autobusie ? Wiem, że w pociągu mały pies który siedzi na kolanach jest spokojny o tyle właściciel nie musi za niego płacić żadnego biletu. W razie czego mogę z Niną pojechać w piątek.
  15. No to są bardzo pozytywne wiadomości ! :) No to czekamy na wiadomości :)
  16. Agnieszko, co z tą wizytą przedadopcyjną ? :) Bo może mi to gdzieś umknęło na głównym wątku :)
  17. Labradorka mojej siostry nazywa się Szante ;) Oj, jej sunia była przez 1,5 miesiąca bezimienna bo nie mogła się zdecydować :evil_lol:`
  18. [quote name='agnieszka32']A czy w poniedziałek samochód PUKu nie mógłby jej dowieźć do TOZu? Przecież to tylko pół godzinki w jedną stronę, a dla suni to jedyna szansa... Wożą psy do schroniska, to do DT tym bardziej mogliby przywieźć - zwłaszcza biorąc pod uwagę politykę Gminy Gryfino w zmniejszaniu populacji bezdomnych psów... :angryy: Warto może, by ktoś by się tym zajął tuż przed wyborami samorządowymi...[/QUOTE] Ja jak woziłam z pracownikami PUKu Bruna na leczenie do Szczecina to usłyszałam od Gminy że jeżdżenie do Szczecina to pieniądze. Tym bardziej, że każdy kierowca ma swój grafik i jeżdżą tylko po okolicznych wioskach. Nie słyszałam nigdy żeby któryś miał kurs do Szczecina. Chodźcie na Gryfiński wątek
  19. W papierach jako na TOZ nie trzeba podpisu. Ani osoby wydającej, ważne w tej sytuacji (gdzie nie będzie nikogo z TOZu) jest żeby była Pani Gosia lub stróż - Pani Ania bo inni nie wydadzą psa. Bo wielki problem. P.S. - chodźcie na Gryfiński wątek, to nie miejsce żeby o tym pisać
  20. Zdecydujmy się gdzie piszemy ;) Stróż jest (w sumie to taka ochrona, notuje przyjeżdzające samochody, robi obchód, jak sama wiesz a może i nie to nie mają obowiązku zajmować się psa - typu karmienie, nalewanie wody. Robią to z własnej woli, a jeden nawet tego nie robi, bo przecież "te psy mnie zjedzą" :angryy:), ale bez papierów nie wyda psa - a papiery może uszykować tylko Pani Gosia, która nie pracuje w weekendy.
  21. Nino, Tatankas - w niedzielę odpada. Bo nikt już nie uszykuje papierów adopcyjnych, a bez tego nie wydadzą psa. Pierwsze co stróż powie, czy są uszykowane papiery adopcyjne, a tych nie mamy. Miałam już taką sytuację że nawet przy mnie nie chcieli psa wydać - Perełki.
  22. W niedziele nieczynne, w tej chwili już nawet nikt nie uszykuje papierów adopcyjnych, bo w weekendy wolne.
  23. A ja wracam po kilku miesiącach :) Prosiłabym o przeniesienie użytkowniczki 26daria z listy "Do wyjaśnienia" na "Czarną liste". Zgłosiłam ją bo nie zapłaciła za pluszkami wylicytowane na bazarku który skończył się 13 marca 2010 r. Dziewczyna logowała się ostatnio 9 kwietnia. Nie dostałam od niej żadnej wiadomości. Pluszak o którym mowa został wysłany do innych wolontariuszek na bazarek. Pozdrawiam, blacky :)
×
×
  • Create New...