-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
[quote name='Malwi']to nie Landseer ... po 1. Landseer wygląda jak nowofundland po 2. jest tylko biały w czarne łaty , bez domieszki brązu tak jak u suni. to Mix bernardyna jak nic. a w ogóle Landseer to oddzielna rasa, a nie umaszczenie Nowofundlanda.[/QUOTE] O to dzięki ;) Internet kłamie :( Chociaż tutaj idzie się czegoś nauczyć :)
-
[quote name='tatankas']To ja może powiem tak:wyjazd jest po sunię,po drodze zahaczymy babcię.Dzieciaki przeziębione,więc Laguna odpadła.Ale jadę po sunię na 100% dziś lub jutro tylko napisz kiedy![/QUOTE] Mi pasuje każda pora akurat w ten weekend :) W razie czego podaje mój numer[B] tel. 694-539-289[/B]. Od Ciebie zależy kiedy przyjedziecie ;) Powiedziane jest w stróżówce że adopcja odbędzie się w weekend.
-
[quote name='tatankas']W razie W jak to dzisiaj jest z tym otwarciem,do której dzisiaj mają?Może namówię męża na odwiedziny u babci w Myśliborzu,w drodze powrotnej byśmy mogli odebrać ją.Ale skubaniec już się domyśla,bo go ciągle wypytuję co i jak?A sknera zaraz będzie za benzynę krzyczał.hihihi.[/QUOTE] Tatankas w weekendy Kojec jest nieczyny jest tylko stróżówka 24 h/dobe :) Zaraz zadzwonie do Pani Gosi i dowiem się czy da się załatwić tą adopcję. A dzisiaj o której byście jechali ? ;)
-
Pamiętacie Taje ? [url]http://kojec-gryfino.bloog.pl/index.html?id=6208899&title=Taja-Adoptowana[/url] Taka została od nas adoptowana, a ostatnio dostałam wiadomość że się oszczeniła :( Nie z winy właścicieli, tylko w czasie adopcji była szczenna. [U]Do jakiego wieku można szczeniaki poddać eutanazji ?[/U]
-
Jeszcze jutro zadzwonie do Pani Gosia i poproszę o przekazanie stróżom w PUKu o tym że adopcja się odbędzie. Wtedy Tatankas będzie mogła zabrać ją w niedziele. To będzie najlepsze rozwiązanie. Pani Gosia niestety nie będzie mogła tych papierów uszykować bo była dzisiaj ze swoją sunią na sterylce i nie opuście jej przez weekend na 2 metry. Pewnie dla niej też będzie ważna ta sprawa. W razie czego napiszę jeszcze jutro. Tatankas, o której w niedziele planujesz w razie czego zabrać sunię ?
-
Buba znowu straciła dom - wróciła do Szczecinka
blacky. replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
Agnieszko, co z tą wizytą przedadopcyjną ? :) Bo może mi to gdzieś umknęło na głównym wątku :) -
Labradorka mojej siostry nazywa się Szante ;) Oj, jej sunia była przez 1,5 miesiąca bezimienna bo nie mogła się zdecydować :evil_lol:`
-
[quote name='agnieszka32']A czy w poniedziałek samochód PUKu nie mógłby jej dowieźć do TOZu? Przecież to tylko pół godzinki w jedną stronę, a dla suni to jedyna szansa... Wożą psy do schroniska, to do DT tym bardziej mogliby przywieźć - zwłaszcza biorąc pod uwagę politykę Gminy Gryfino w zmniejszaniu populacji bezdomnych psów... :angryy: Warto może, by ktoś by się tym zajął tuż przed wyborami samorządowymi...[/QUOTE] Ja jak woziłam z pracownikami PUKu Bruna na leczenie do Szczecina to usłyszałam od Gminy że jeżdżenie do Szczecina to pieniądze. Tym bardziej, że każdy kierowca ma swój grafik i jeżdżą tylko po okolicznych wioskach. Nie słyszałam nigdy żeby któryś miał kurs do Szczecina. Chodźcie na Gryfiński wątek
-
Zdecydujmy się gdzie piszemy ;) Stróż jest (w sumie to taka ochrona, notuje przyjeżdzające samochody, robi obchód, jak sama wiesz a może i nie to nie mają obowiązku zajmować się psa - typu karmienie, nalewanie wody. Robią to z własnej woli, a jeden nawet tego nie robi, bo przecież "te psy mnie zjedzą" :angryy:), ale bez papierów nie wyda psa - a papiery może uszykować tylko Pani Gosia, która nie pracuje w weekendy.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
blacky. replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
A ja wracam po kilku miesiącach :) Prosiłabym o przeniesienie użytkowniczki 26daria z listy "Do wyjaśnienia" na "Czarną liste". Zgłosiłam ją bo nie zapłaciła za pluszkami wylicytowane na bazarku który skończył się 13 marca 2010 r. Dziewczyna logowała się ostatnio 9 kwietnia. Nie dostałam od niej żadnej wiadomości. Pluszak o którym mowa został wysłany do innych wolontariuszek na bazarek. Pozdrawiam, blacky :)