[quote name='deer_1987']Oj :oops: Dziekuje, milo mi :loveu: Staralam sie dzisiaj, ale jeszcze mi brakuje stabilnej reki :razz: Na tej sciezce nie lubie focic bo co chwila cien, ale niestety sciezki na dole byly za bardzo zarosniete i sie nie dalo zejsc :razz:[/QUOTE]
E tam ja nie widze żadnych braków,też lubie robić fotki szczególnie dzieciom i psom,niestety narazie pozostaje mi robić cyfrówką i ubolewam ale mam nadzieje że doczekam sie czegoś porządnego...;)