Jeszcze DT u Ulka12, tu jest wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Cz%C4%99stochowy-i-Siewierza-W%C4%84TEK-INFORMACYJNY/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Cz%C4%99stochowy-i-Siewierza-W%C4%84TEK-INFORMACYJNY/page5[/URL]
Domowy DT jeszcze u BeaBono...
Zapytajcie też malagos, ona jest z Warszawy.
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#00bfff]Balu to młody, niewielki psiak. Jest uroczy i pięknie umaszczony.
Z racji wieku ciągle bardzo żywiołowy, ma nie więcej niż 1,5 roku.
Do schroniska trafił bardzo przestraszony, chował się w budzie...
Do psów zachowuje się przyjaźnie, lubi także koty.
Na smyczy nie chodzi jeszcze najlepiej, ale wszystkiego może się jeszcze nauczyć.
Bardzo marznie, pilnie potrzebuje domu!
Spełnij jego świąteczne marzenie i przygarnij go.
Kontakt:
tel: 785 549 189
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
Bazarki zakończone, z jednego 32, z drugiego 285, czyli w sumie 317 na pół (Bartuś i parówki), wychodzi 158,50 zł.
Zrobię jeszcze bazarek z fantów saraisy, nie dałam rady jeszcze...