Jump to content
Dogomania

Zohara

Members
  • Posts

    57
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Zohara

  1. Sunia ze stodoly znalazla dom :multi: Dziekuje wszystkim w imieniu swoim i Oktawy za wszelka pomoc ;)
  2. ja jutro jestem dyspiozycyjna wiec moge sunie przekazac moj nr tl 511 039 054 mali [email][email protected][/email]
  3. Malej nie stanie sie krzywda i nie ma wlasciciela. Poprostu kolezanki Mama ma dosc duzo na glowie a do tego co i rusz przyprowadzamy nowe znajdy. Pozatym stodola nie jest tylko Moniki Mamy. My nie mamy mozliwosci przetrzymania malenstwa. Robimy co w naszej mocy zeby znalezc jej dom. Wydarzenie na FB ogloszenia itp. Z ust Pana od interwencji z jednej z fundacji uslyszalysmy zeby zostawic sunie w lesie moze ktos sie zlituje :angryy: Naprawde jestesmy bezsilne a bardzo nam zalezy aby mala miala stycznosc z czlowiekiem . Czy ktos moze mi powiedziec jak wrzuca sie fotki na forum???
  4. [IMG]http://pl-pl.facebook.com/photo.php?pid=31211967&id=1519335340[/IMG]do suczki dolaczyl rowniez piesek w typie Owczarka Belgijskiego. Dzis ponawiamy poszukiwania reszty szczeniakow ktore sa napewno w lesie niestety bardzo dobrze sie ukryly ;/ [url]http://pl-pl.facebook.com/photo.php?pid=31211967&id=1519335340[/url]
  5. Kochani dzis okolo godziny 13 na pargingu lesnym w pod Otwockim Celestynowie znaleziono piekna podpalana okolo 2 miesieczna suczke Owczarka Belgijskiego. Suczka byla widziana z jeszcze jednym szczeniakiem ktorego niestety ale nie udalo nam sie znalezc. Malenstwo chude bardzo zaniedbane zostalo nakarmione odrobaczone i wykapane. Jest bardzo wesola dziewczyna ktora o dziwo bardzo szybko za adoptowala sie w nowym otoczeniu. Wiadomosci ktore doszy do mnie i kolezanki przed paroma minutami sa takie ze ponoc widziano okolo 8 szczeniakow w okolicach Celestynowa przypominajace Owczarki Belgijskie. Maja ponoc legowisko w lesie. Wiadomosc nie jest sprawdzona wiec lada moment ruszamy w poszukiwaniu szczeniat mozliwe ze z matka. Jesli okaze sie prawda informacja wezmiemy psy ze soba ale bedziemy potrzebowaly pomocy. Szukamy informacji o fundacji zajmujacej sie Owczarkami Belgijskimi w przeciwnym razie niestety bedziemy zmuszone oddac psy pod opieke Azylu pod Psim Aniołem poniewaz ani ja ani Monika nie bedziemy mogly zatrzymac ani szczeniaka ani doroslego psa. Jesli ktos bylby zainteresowany adopcja i opieka nad szczeniakiem prosze o kontakt z Monika pod nr tel 511 984 812 Magda 511 039 054 lub maila [email][email protected][/email] Zdjecie suczki postaram sie jak najszybciej umiescic. Pozdrawiam Magda
  6. Cezary jest przepiekny i gdyby nie Tosia ktora adoptowalam rok temu a raczej ona mnie to juz byl by moj.. ludzkie okrucienstwo nie zna granic :angryy:
  7. Zohara

    Modzele

    ja uzywalam linomag dwa razy dziennie i modzele zmniejszylysie, wrecz sa niewidoczne gdy tylko zaczynaja sie powiekszac odrazu zaczynam smarowac. moja Tosia jest z odzysku i modzele miala ogromne linomag tak pomogl ze na lokciak zaczela odrastac siersc. niestety moja Tosia kladzie sie tam gdzie jest jej wygodnie a pielegnacja jej lokci to juz dzien powszedni.
×
×
  • Create New...