Moja Florina też ani kości ani surowych rzeczy nie może bo zaraz jest cudna koopa :roll: a jak sprzątać to trzeba to trochę kiepsko :diabloti: szczególnie do woreczka papierowego na osiedlu :razz:
poza tym suki jak zawsze mają super zdjęcia :loveu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193447-PAPIRUS-KREMIKI-I-POMADKA-DLA-CUDNEJ-ASTKI-MALWINKI-do-02.10?p=15440387#post15440387[/url]
Bazarek dla małej proszę o rozesłanie dalej bo mam deficyt czasowy...
Śliczne obróżki :lol: zielona bardzo fajna
Marusia wygląda teraz idealnie, tylko jej nie utucz już :eviltong:
i Figa chyba chudnie jak ma towarzyszkę :evil_lol:
Cudowne dziewczyny :loveu:
[quote name='ageralion']Tak, doszlo 341zl w dniu 16.08 (zapomnialam dopisac do rozliczen na pierwszej:oops:) Dzieki za trzymanie reki na pulsie :kiss_2:[/QUOTE]
chyba 31zł a nie 341zł ;) aż tyle nie uzbierałam :oops: