Drops już w swoim domku, TŻ też dotarł cały i zdrów. Pani wywarła na nim bardzo dobre wrażenie. Dropsowi też się spodobała, bo od razu dali sobie buziaka, usiadł i podał jej łapę. Będzie miał dobrze. Niedługo jedzie na wakacje nad morze z całą swoją nową rodziną, a on tak lubi wodę.
Zdjęcia będą, bo mam namiary na galerię :)
Zapraszam do mnie na świętowanie ;)