Mam pytanie bo do mnie Pani napisała w sprawie jednej innej suni może zacytuje:)
"Witam serdeczenie!
Po tym jak zmarła moja psina (pól - kaukaz) zaczęłam szukać jej następcy i ta psia mordka bardzo mnie zainteresowała. Nie ukrywam, że miałaby być psem po części stróżującym (oczywiście jak dorośnie), ale w tej większej części przyjacielem rodziny. Mieszkałaby na wsi, w domu z dużym podwórkiem, w którym zawsze znajdzie się ktoś, z kim można się pobawić, albo iść na długi spacer. W domu są też dwa spokojne koty. W odpowiednim czasie sunia byłaby wysterylizowana.
Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne, czekam na kontakt i pozdrawiam"
tyle że ta sunia co pisała niestety nie będzie szczekała bo po huskim i w ogóle nie szczeka i zaproponowałam Dorę lub Tilę:)może skorzysta :)znaczy już poprosiła o innego pieska więc zaproponowałam:)mam nadzieję że się zdecyduję a i jest z pod mińska maz.