Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. w górę na dobranoc :)
  2. juz zaraz zmniejsze a gdzie sunia miała trafić jak tylko Klembów przyjechał?
  3. [U][URL="http://img708.imageshack.us/i/husky1.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3286/husky1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/akcjahusky.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/616/akcjahusky.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/U]
  4. zapraszam na wątek suni z Klembowa została znaleziona dzisiaj przez Agnieszkę P na trasie szybkiego ruchu [URL="http://www.dogomania.186674-Sunia-Siberian-Husky-wyrzucona-na-trasie-szybkiego-ruchu-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/1866...o-ruchu-pomocy[/URL]
  5. zapraszam na wątek suni z Klembowa została znaleziona dzisiaj przez Agnieszkę P na trasie szybkiego ruchu [url]http://www.dogomania.pl/threads/186674-Sunia-Siberian-Husky-wyrzucona-na-trasie-szybkiego-ruchu-pomocy[/url]
  6. Wracamy sobie z Harleyem ( ja joawa jola od szili)trasa Warszawa -Białystok ( czteropasmówka) ruch jak cholera, nagle na poboczu widze lezacego psa stajemy i biegniemy ,trzeba uwazac zeby nie wybiegła na ulice, dzwonimy na policje,straz miejska, Jadą specjaliści [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] Patrol Interwencyjny Klembów Przejeżdzaja obok nas dwa razy nie widza ani nas ani auta na awaryjnych o psie nie wspomnę [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] Wysiadaja uzbrojeni w smycz i kaganiec [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] Myśmy miały jeszcze parówki ,sedalin i koc [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/blush.gif[/IMG] Bieganie na odcinku kilku kilometrów trwało ok godziny ,zatrzymwało się jedno auto:wub: cała reszta pedziła jak oszalała trabiac i pukajac nas w czoło [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/censored.gif[/IMG] Przy okazji zatrzymałą sie grupa harleyowców, [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/blush.gif[/IMG] Jola biegajaca pod prad machajaca rekami [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/scared.gif[/IMG] , joawa wachlujaca Harleya [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] No i dwóch specjalistów z Patrolu Interwencyjnego chłopaki juz ledwie zipali [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/wacko.gif[/IMG] : W koncu sie udało zapedzić suke i zarzucić jej koc na głowe:) Akcja jak na Animal Platet [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/scared.gif[/IMG] [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] , szkoda ze nikt nie nagrywał dwie blondynki łapiące psa i dwóch goniacych za blondynkami i psem specjalistów Sunia w Klembowie [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] schronisku niestety ,potrzebny pilny tymczas albo dom ,jest młodziutka widać ze wyrzucona z auta [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/scared.gif[/IMG] wypowiedź Agnieszki P potrzebna pomoc sunia jest teraz w Klembowie:lol:
  7. Będzie u mnie aż znajdzie domek
  8. [url]http://forumrottweiler.vot.pl/viewtopic.php?p=69688#69688[/url] kolejny
  9. hehe ja jej też;) ale nic nie poradzę:placz:
  10. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186224-Mix-siberian-husky-sunia-3-mc-szuka-DS!!!!!!-%29[/url] zapraszam na wątek suni mix husky 3 mc
  11. Nie no Ajka nie wygłupiaj się musisz niestety znaleźć domek!:):):):):):)
  12. Abrakadabra a na co chorują pozostałe szczeniaki???Masz jeszcze jakieś zdjęcia maluchów?:)
  13. Tak zostanie wysterylizowana:)
  14. [URL="http://img694.imageshack.us/i/p1020482o.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/416/p1020482o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] znalazłam jeszcze taką:eviltong:
  15. zapisuje!:)cudne:loveu::loveu: ale były właściciel:angryy::mad::mad:
  16. zapisuje!!:trzeba porozsyłać wątek:)
  17. Super:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  18. Marta jasne, że chcę ale niestety nie mogę::(
  19. Kurcze i nie zrobiłam jutro zrobie:D:eviltong:
  20. Niestety. :placz:Zaraz pójdę zrobić nowe fotki Ajce:):))
×
×
  • Create New...