-
Posts
19951 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksa.
-
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
Aleksa. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
w górę na dobranoc :) -
w górę na dobranoc :)
-
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
Aleksa. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
do góry!!! -
Znajdzie domek:):)
-
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
Aleksa. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
juz zaraz zmniejsze a gdzie sunia miała trafić jak tylko Klembów przyjechał? -
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
Aleksa. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
jeszcze jeden -
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
Aleksa. replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[U][URL="http://img708.imageshack.us/i/husky1.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3286/husky1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img709.imageshack.us/i/akcjahusky.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/616/akcjahusky.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/U] -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aleksa. replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
zapraszam na wątek suni z Klembowa została znaleziona dzisiaj przez Agnieszkę P na trasie szybkiego ruchu [URL="http://www.dogomania.186674-Sunia-Siberian-Husky-wyrzucona-na-trasie-szybkiego-ruchu-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/1866...o-ruchu-pomocy[/URL] -
Wracamy sobie z Harleyem ( ja joawa jola od szili)trasa Warszawa -Białystok ( czteropasmówka) ruch jak cholera, nagle na poboczu widze lezacego psa stajemy i biegniemy ,trzeba uwazac zeby nie wybiegła na ulice, dzwonimy na policje,straz miejska, Jadą specjaliści [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] Patrol Interwencyjny Klembów Przejeżdzaja obok nas dwa razy nie widza ani nas ani auta na awaryjnych o psie nie wspomnę [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/smile.gif[/IMG] [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] Wysiadaja uzbrojeni w smycz i kaganiec [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] Myśmy miały jeszcze parówki ,sedalin i koc [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/blush.gif[/IMG] Bieganie na odcinku kilku kilometrów trwało ok godziny ,zatrzymwało się jedno auto:wub: cała reszta pedziła jak oszalała trabiac i pukajac nas w czoło [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/censored.gif[/IMG] Przy okazji zatrzymałą sie grupa harleyowców, [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/blush.gif[/IMG] Jola biegajaca pod prad machajaca rekami [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/scared.gif[/IMG] , joawa wachlujaca Harleya [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/eek.gif[/IMG] No i dwóch specjalistów z Patrolu Interwencyjnego chłopaki juz ledwie zipali [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/wacko.gif[/IMG] : W koncu sie udało zapedzić suke i zarzucić jej koc na głowe:) Akcja jak na Animal Platet [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/scared.gif[/IMG] [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/bleh.gif[/IMG] , szkoda ze nikt nie nagrywał dwie blondynki łapiące psa i dwóch goniacych za blondynkami i psem specjalistów Sunia w Klembowie [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/smutasek4.gif[/IMG] schronisku niestety ,potrzebny pilny tymczas albo dom ,jest młodziutka widać ze wyrzucona z auta [IMG]http://forumrottweiler.vot.pl/images/smiles/scared.gif[/IMG] wypowiedź Agnieszki P potrzebna pomoc sunia jest teraz w Klembowie:lol:
-
Będzie u mnie aż znajdzie domek
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Aleksa. replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[url]http://forumrottweiler.vot.pl/viewtopic.php?p=69688#69688[/url] kolejny -
hehe ja jej też;) ale nic nie poradzę:placz:
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186224-Mix-siberian-husky-sunia-3-mc-szuka-DS!!!!!!-%29[/url] zapraszam na wątek suni mix husky 3 mc
-
Nie no Ajka nie wygłupiaj się musisz niestety znaleźć domek!:):):):):):)
-
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
Aleksa. replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Abrakadabra a na co chorują pozostałe szczeniaki???Masz jeszcze jakieś zdjęcia maluchów?:) -
Tak zostanie wysterylizowana:)
-
[URL="http://img694.imageshack.us/i/p1020482o.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/416/p1020482o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] znalazłam jeszcze taką:eviltong:
-
Pixie i Dixie bordoże siostry proszą o dom i wsparcie... Mają domy
Aleksa. replied to haker11's topic in Już w nowym domu
zapisuje!:)cudne:loveu::loveu: ale były właściciel:angryy::mad::mad: -
Zielonka - wielkie serce w zabiedzonym psie
Aleksa. replied to quadrupedium's topic in Już w nowym domu
zapisuje!!:trzeba porozsyłać wątek:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aleksa. replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze:multi::multi::multi: -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Aleksa. replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Super:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Marta jasne, że chcę ale niestety nie mogę::(
-
Kurcze i nie zrobiłam jutro zrobie:D:eviltong:
-
Niestety. :placz:Zaraz pójdę zrobić nowe fotki Ajce:):))