Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. No bidulka..niby nie drapie się ani nic..ale z drugiej strony ona ma też wysoką odpornośc na ból..
  2. Co ten Sebek wyprawia hahha :D Nie nałapaliście kleszczy w tych trawach ?
  3. Spadajcie, te notatki są tak pomieszane, że nie ogarniam. To sobie narobiłam tą (chyba) wczorajsza kąpielą Lary..coś ją uczuliło. Własnie albo szampon, albo uczulają pyłki, trawa? :/ rano zauważyłam, że ma zaczerwienienie i krostki, a teraz się pogorszyło mimo że spłukałam w dzien całą woda :( Rano chyba do weta polece po jakiś szampon albo na zastrzyk p. alergiczny :(
  4. Chyba myśl, że powinnam się uczyć :D
  5. Kosić trzeba z głową ;p
  6. Przyszłam Was poinformować, że znikam bo siedząc przy lapku wpadłam na pomysł, ze wykąpie lare. :D i właśnie zamknęłam ją pod prysznicem, wiec uciekam haha
  7. Jak się wyjścia nie miało, to cóż ;p
  8. To słabo się ustawiła haha :D
  9. Czytam i czytam i Ty chyba za słabo szkolisz tego Sebka haha :D
  10. Od tamtego roku znowu spalinową! z napędem..aż miło kosić po tylu latach elektrycznej
  11. Kosiła na odwal tydzień temu xd
  12. Własnie widać, bo gdybyś chciała, to byś Sebka pod ścianę przycisnęła i tyle :D Magda Bogdana szybko powiadomiła :D
  13. Nawet lubię, ale czasem nie mam na to siły ;p
  14. Ty Aga tego dzieciaka to chyba nie chcesz :D
  15. A ja mam krowy, a muszę kosić hahah :D
  16. Siemka, u nas upały.. oby w 27-28 czerwca również były :D
  17. Aż tak daleko mieszka? :P
  18. A gdzie aparat ? :P Może Ania zrobi foty ;p
  19. Ja wczoraj ok. 2 h kosiłam i strasznie mi nos zapchało xd
×
×
  • Create New...