Heeeja :D
już niedługo u mnie na tarasie będzie coś w tym stylu :D
na razie tylko palety i malowanie, poduszki jak odbiję się finansowo, bo chwilowo mam kryzys :P
Wczoraj robiłam wstępne przymiarki, trochę przycięliśmy palety..dzisiaj szlifowałam je a jak znajdę czas w tym tygodniu to będę malowała :) Tylko stolik u mnie to w sumie nie będzie jeden duży jak na foto, tylko dwie takie połówki zrobię, czyli dwa stoliki małe, ale na kółkach zrobię :)