Jump to content
Dogomania

Aleksa.

Members
  • Posts

    19951
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Aleksa.

  1. Mam teraz dwa dni wolne, to może i zgralabym foty. Tylko problem w tym, że rano mama w pracy, a południa już mam zajęte...;D
  2. Ja bym Cię chętnie na żywo poznała, ale coś nam nie po drodze :D i Mariolke jeszcze :D jakiś wspólny wypadzik? :D tylko nie wiem czy ja się wpasuje w towarzystwo :D
  3. A coś w innym temacie? Tamten wolę na whatsapp'ie haha :D Jak Nathan u niani? Wszystko gites?
  4. Obawiam się, że nie każdy ma ochotę :D
  5. Już myślałam, że ja coś źle obejrzałam : D piszę z telefonu, więc różne sytuacje się zdarzają :D
  6. Co powiesz swojej grzecznej córce? :D
  7. Coo? A bo ja miałam zaległościach i wstawilas torbę że staffikiem czy coś :) i foty Fabiana na rowerku biegowym :)
  8. Niestety, ale nie dojechaliśmy wtedy do durdle door, bo była deszczowa pogoda. Byliśmy w małym miasteczku, ale wszystkie fotki są na mamy telefonie. Zresztą dzisiaj też mama robiła foty telefonem, ale często jest tak, że ja idę przed nią, a ona foty strzela. To co ja będę was zasypywać takimi fotkami :P Pozdrawiamy wszystkich w każdym razie :P
  9. Tę torbę co kupiłaś, to bardziej dla mnie :D A rowerek ma super kolor :)
  10. Nie moge spadać, bo nie mam dziecka małego do nianczenia w rodzinie :( a my na Dogo z niektórymi osobami to jak rodzina :D
  11. Hej, widzę że pokój dla trzeciego dziecka chcesz zwolnić :D haha
  12. Ale wiesz, jak sama będziesz się bała zrobić zastrzyk, to na pewno jak podjedziesz tam gdzie miałaś zabieg to oni muszą Ci go wykonać :)
  13. Piszę z telefonu. Nie mam nowych fot. Jutro jedziemy na wycieczkę w piękne miejsce to może będą :) zobaczę czy aparat naładowany
  14. Madzia, nic trudnego. Akurat tu są ampulko strzykawki, więc nic sobie nie zrobisz. A jak pojawi się krew to też bez paniki. Będzie to znaczyło, że trafiłaś w naczynko i będzie siniak ale to każdemu zdarza sie, nawet nam :)
  15. Hej hej, pracowałam 4 dn, teraz 2 Wolne ;P
  16. Madzia, jakie p.zakrzepowe dali Tobie? Sama masz sobie zrobić? Może masz w ampulko strzykawkach clexane? Bądź fragmin?
  17. Hej, żyjemy.. ale od 1.5 tygodnia moze ? gorzej, Dora nigdy nie była lękowa, a tu pojawił się problem i nie wiem o co chodzi :(
  18. siemka, pisałam wczoraj ale pominęłaś mój komentarz :D
  19. Dziękuje za miłe słowa :) Wiesz, jak dojeżdżaliśmy to zaczęło kropić...jak już wysiedliśmy było ciepło, ale wietrznie na tych górkach..a potem było mega duszno..Dorce było strasznie gorąco, ale mi od tego wiatru od morza w bluzie było ok ;p
  20. Czekamy na trzeci poród haha :D
×
×
  • Create New...