-
Posts
209 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by happy-mamas
-
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
widziałam tereny na których Asti bedzie rezydował--no no niczego sobie,ale najwazniejsza jest miłosc bijaca od tych panstwa do zwierząt--to liczy sie najbardziej/nie ma tylko kominka /,ale będzie ogień z serca!!! -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
happy-mamas replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
o rany takiego widoku zieeelooonej trawy to u ciebie już chyba po tych sikaczach NIE BĘDZIE !!! -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
mogę dostać jakieś foto ???powieszę obok Borysoego,może cos z tego będzie. -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
będzie kręcic filmiki Teklusi--bo widać jak sie pies wycofał z domowego życia,egzystuje bo musi,Asti uzurpator !!!,zabrał calą milość!!! -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
tula i HAIDI pierwsza plaza...echh szkoda, ze AStusia nie bedzie z niami :( anita-nic nie stoi na przeszkodzie żeby z całym towarzystwem pojechać w okolice przyszłego domku ASTUSIA--tereny wczasowe,agroturystyka itd.--spoko :p -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
happy-mamas replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']NA rozluźnienie macic :) /i jąder w mniejszości:)/ TAKI offik..ale w nawiązaniu do debaty na temat KARMY Mam psa labradora i właśnie kupiłem worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czekałem w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa ?(!) Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal, chociaż niepowinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedną lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Musze zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią, zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów? Powiedziałem jej, że nie – ale usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył. Myślałem, że trzeba będzie pomóc facetowi za nią wyjść ze sklepu, bo ze śmiechu prawie stracił przytomność...[/QUOTE]co to żart czy autentyk ?? -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
to sie nazywa ćwiczyć charakter !!brawo Asti i jego Pani !!! -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
tak jest Astuś -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
carne oczy,a gdzie filmy z twoim udziałem--LANSERSKIE ???? -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Anita zasada--kuj żelazo póki gorące--może tym razem by sie przydało ???trzeba szybciutko sprawdzić domek i organizować przejazd -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ASTI--CO ZEŻARŁEŚ??? szcześliwą żabę ????a miała wszystkim dłuuuugooo !!! przynosić szczęście --- ty łobuzie !! -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Gapcia chyba deko wieksza od Haidi,ale rzeczywiście razem są jak negatyw i pozytyw ---szukamy wiec identycznego domku dla Gapy --trzeba koniecznie powielić p Grażynkę ha ha !! -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
pozdrowienia dla p Grażynki--gratuluję decyzji,pogadamy koło lata jak wszyscy będą Pani zazdrościć TAKIEGO PSA .Może polatamy po psiej plaży w Miedzyzdrojach ??pozdrawiam -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Asti malutki--teraz twoja kolej na stały domek !!! -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='nincia']Z MOJA PAŃCIA NA KANAPIE I SPACERKU :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/197/67df103e596d3f26.png[/IMG][/URL] sama pozwolilam sobie wskoczyc :-) [Haidi już wybrała sobie miejsce w nowym domku--POWODZENIA MALUTKA !! [ -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
też bym tak chciała dla niego -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wieeelka radość --oby wie cej takich było!! -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
cos nie widać Pańciunia ,pewnie spi jak jego tymczasowa pani ?? -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Madalena --to mi sie podoba,jestes jak psycholog,od razu przesiewka,a Astuś musi znależć superowy domek !!!!bo on sam jest SUPEROWY !!! -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ja do skarbonki Haidi wrzucam 20 zeta na transport--nina wpadaj po kase !!! -
MAŁA BiAŁaSkA - po sterylce - FOTOSTORY
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
powiedzcie wreszcie co z ta Haidi ,jak ona pojedzie do tego lublina ???kto ja zawiezie bezpośrednio ?? -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Taki piekny mądry i nikt go nie chce kochać ????ty moja biedo nie wiesz o tym ze twoja pancia kocha cie ale na tymczasie . -
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
happy-mamas replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
W laśnie co było nie tak z nowym domkiem ?????