Jump to content
Dogomania

happy-mamas

Members
  • Posts

    209
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by happy-mamas

  1. widziałam tereny na których Asti bedzie rezydował--no no niczego sobie,ale najwazniejsza jest miłosc bijaca od tych panstwa do zwierząt--to liczy sie najbardziej/nie ma tylko kominka /,ale będzie ogień z serca!!!
  2. o rany takiego widoku zieeelooonej trawy to u ciebie już chyba po tych sikaczach NIE BĘDZIE !!!
  3. mogę dostać jakieś foto ???powieszę obok Borysoego,może cos z tego będzie.
  4. będzie kręcic filmiki Teklusi--bo widać jak sie pies wycofał z domowego życia,egzystuje bo musi,Asti uzurpator !!!,zabrał calą milość!!!
  5. tula i HAIDI pierwsza plaza...echh szkoda, ze AStusia nie bedzie z niami :( anita-nic nie stoi na przeszkodzie żeby z całym towarzystwem pojechać w okolice przyszłego domku ASTUSIA--tereny wczasowe,agroturystyka itd.--spoko :p
  6. [quote name='anita_happy']NA rozluźnienie macic :) /i jąder w mniejszości:)/ TAKI offik..ale w nawiązaniu do debaty na temat KARMY Mam psa labradora i właśnie kupiłem worek Pedigree Pal w supermarkecie, po czym czekałem w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa ?(!) Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal, chociaż niepowinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedną lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Musze zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią, zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów? Powiedziałem jej, że nie – ale usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył. Myślałem, że trzeba będzie pomóc facetowi za nią wyjść ze sklepu, bo ze śmiechu prawie stracił przytomność...[/QUOTE]co to żart czy autentyk ??
  7. to sie nazywa ćwiczyć charakter !!brawo Asti i jego Pani !!!
  8. carne oczy,a gdzie filmy z twoim udziałem--LANSERSKIE ????
  9. Anita zasada--kuj żelazo póki gorące--może tym razem by sie przydało ???trzeba szybciutko sprawdzić domek i organizować przejazd
  10. ASTI--CO ZEŻARŁEŚ??? szcześliwą żabę ????a miała wszystkim dłuuuugooo !!! przynosić szczęście --- ty łobuzie !!
  11. dobrze że chociaż maja DT--JYŻ NIE ZGINĄ
  12. Gapcia chyba deko wieksza od Haidi,ale rzeczywiście razem są jak negatyw i pozytyw ---szukamy wiec identycznego domku dla Gapy --trzeba koniecznie powielić p Grażynkę ha ha !!
  13. pozdrowienia dla p Grażynki--gratuluję decyzji,pogadamy koło lata jak wszyscy będą Pani zazdrościć TAKIEGO PSA .Może polatamy po psiej plaży w Miedzyzdrojach ??pozdrawiam
  14. takie pieknotki,jak deko podrosną bedzie łatwiej o adopcje pewnie--powodzenia malutkie !!!
  15. Asti malutki--teraz twoja kolej na stały domek !!!
  16. [quote name='nincia']Z MOJA PAŃCIA NA KANAPIE I SPACERKU :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/197/67df103e596d3f26.png[/IMG][/URL] sama pozwolilam sobie wskoczyc :-) [Haidi już wybrała sobie miejsce w nowym domku--POWODZENIA MALUTKA !! [
  17. też bym tak chciała dla niego
  18. wieeelka radość --oby wie cej takich było!!
  19. cos nie widać Pańciunia ,pewnie spi jak jego tymczasowa pani ??
  20. Madalena --to mi sie podoba,jestes jak psycholog,od razu przesiewka,a Astuś musi znależć superowy domek !!!!bo on sam jest SUPEROWY !!!
  21. ja do skarbonki Haidi wrzucam 20 zeta na transport--nina wpadaj po kase !!!
  22. powiedzcie wreszcie co z ta Haidi ,jak ona pojedzie do tego lublina ???kto ja zawiezie bezpośrednio ??
  23. Taki piekny mądry i nikt go nie chce kochać ????ty moja biedo nie wiesz o tym ze twoja pancia kocha cie ale na tymczasie .
  24. W laśnie co było nie tak z nowym domkiem ?????
×
×
  • Create New...