[quote name='mmd']Streszczenie jest? Nie ma
Kawa jest, ale spóźniona, sama se zrobiłam.
[B]Ciotka Wunia się opierdziela[/B];)[/QUOTE]
Tak, zdecydowanie, trza Cioteczkę postawić do raportu :mad:, obowiązków nie pilnuje i pozwala na bezwstyd i rozprężenie.:razz::diabloti: