Jump to content
Dogomania

RenW

Members
  • Posts

    3805
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RenW

  1. [quote name='Szarotka']Czlowiek zejdzie z watku a tu sie sodoma i gomora szerzy :):)[/QUOTE] Ojej, gdzie zajrzę, to Ciotka pilnuje...:crazyeye::-?:nonono2::watpliwy::grin::grin::megagrin:
  2. [quote name='donacja']Łoooo matko. ciotki nie znacie umiaru-co nie zajrzę to minimum 4 strony do przeczytania:crazyeye:[/QUOTE] Nam umiar nieznany, bardziej bezmiar!! :D:D:D:D
  3. [quote name='RenW']O był ! W "101 dalmatyńczykach".. [B]Lucky[/B]..pamiętacie?;):lol:[/QUOTE] O ile dobrze pamiętam, to był tam też[B] Lejek[/B] odpowiednik [B][B]Śusiacz[/B]a[/B] - Ciotki [B]mmd[/B] :D:D:D:D
  4. [quote name='Igiełka']Ha ha RenW widzę że luz na całego... super dzisiaj trzeba wyluzować...Nie ma co męczyć rozumu...:evil_lol: To ja proponuję jeszcze [B]Szczęściarz[/B] :eviltong:[/QUOTE] O był ! W "101 dalmatyńczykach".. Lucky..pamiętacie?;):lol: Zatwierdzone!:p Ale my się tu szarogęsimy.:razz: Przyjdzie [B]Urwis[/B] i zrobi porządek!:mad::diabloti::evil_lol:
  5. [quote name='_Goldenek2']No ja już dwa razy zaglądałam....tylko nic nie napisałam :).[/QUOTE] Zaglądanie się nie liczy:shake::diabloti:, trza coś skrobnąć.. ;):p albo przynajmniej hopnąć:D
  6. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, bo jak nie ............:mad::mad::mad:to do raportu :):)[/QUOTE] O nie, tylko nie to...:talker::stop::nerwy::nerwy:lepiej z Ciotką nie zadzierać....:smokin::evilbat:
  7. [quote name='belka123']to ja na temat sie wypowiem bo wlasnie przegonilismy z dzialki rysia, a miski stanely na wysokosci zadania, najpierw go wystarszyly i uciekl na drzewo a potem myselismy i myslelismy i uciekl w las, tylko ze odwiedzil nas drugi raz w ciagu 2 dni[/QUOTE] W końcu ktoś szepnął coś zbornego..:D:D:D
  8. [quote name='mmd'] na ś to może być [B]śusiacz[/B]:diabloti:[/QUOTE] Gwoli przypomnienia...:roflt::roflt::roflt::roflt: [quote name='Igiełka']Coś mi się wydaje że Ciocia RenW idzie na łatwiznę...Ej ładnie to tak.:evil_lol:[/QUOTE] A jak, będziem się wysilać przy Święcie..:D:D:D Na cześć Ojca-Zbawiciela proponuję jeszcze Urwis !!:p:eviltong::evil_lol::evil_lol:
  9. Aaaaa pardon:wallbash:, jeszcze" imiennik" Ciotki [B]mmd[/B] jest zatwierdzony.:Cool!::Cool!::bigcool:
  10. [quote name='Igiełka']Wunia spoko to kombinujemy dalej...:lol:[/QUOTE] Kombinujcie, kombinujcie..:eviltong: ja wymyśliłam jedno, no sporo wysiłku to mnie nie kosztowało :cool3:, Ojciec Chrzestny - drugie, a Wy - pozostałe.:p:p
  11. [quote name='Wunia'][B]Aron to bardziej z Izaakiem w parze[/B] ;) Ale Elwis, Tom, Samanta, Kati ;)[/QUOTE] Zaraz będzie Rut i Noemi;);)
  12. [quote name='Igiełka']Wunia a z Ameryki też mogą być?[/QUOTE] Jak z Hameryki to tak!!:D:D:D:D
  13. [quote name='Wunia']Wczoraj TZ Cioci mmd majty odebrał i do paczuszki dokoptowane :D:D:D[/QUOTE] O! To teraz Kupująca będzie śmigać..:razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Ingrid44']Ciotki nieprzyzwoitki.:evil_lol::cool3: Ide na spacer z moim piesiem bo u nas doslownie lato .:cool1::lol:[/QUOTE] Idź Cioteczka, ochłoń..;):lol:na łonie natury.:cool3::razz::diabloti:
  15. [quote name='Wunia']No proszę, jak to ładnie działa ... wystarczy obietnica klapsa, a już [B]sama się obmacuje [/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ciotka, Ty mi do majtek nie zaglądaj!! :mad::diabloti::diabloti: (a propos wysłane Twoje - nówki nieśmigane?:razz::cool3:).. powiem wulgarnie:evil_lol::diabloti::diabloti:
  16. [quote name='Ingrid44']O , to teraz o macaniu:crazyeye::crazyeye::crazyeye::diabloti:[/QUOTE] O, Ciotka autoerotyzmem broczy..:crazyeye::eviltong::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Wunia']Słońce chyli się ku zachodowi i Cioci RenW rogi wyrastają :diabloti:[/QUOTE] O kurde.. macam się, nie widzę:roll::D:D:evil_lol:
  18. [quote name='Ingrid44']Widze ze schodzimy na ciekawsze tematy:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] O, bratnią duszę dostrzegam..:D:D"klimatycznie" zbliżoną do mnie:cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
  19. [quote name='Wunia']Nie lubisz łaciny? :([/QUOTE] Nie "łaciny" nie lubię...:angryy:benevole lector...:evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Isadora7']Da, da, da Matma ma artistka, aciec kapitan siestru gimnazjalista ja sam uligan urra, urrra, urrrra czapajew gieroj, za rodninu, za stalinu, na boj, na boj, na boj, jap twaju mać my kulturnyj narod my giermańca nie boitsia my wpierod na boj, na boj, na boj..... :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] :D:mdrmed::scream_3::megagrin::megagrin::-D:roflt::roflt::roflt::roflt:
  21. [quote name='Wunia']Jest jeszcze moja ukochana [B]łacina[/B] :[/QUOTE] No ładnie..:mad::evil_lol::evil_lol::crazyeye:
  22. [quote name='Wunia']jest 7 sztuk, to jak dni tygodnia ;) Nurka już odpada, więc mamy (z niemieckiego i angielskiego): 3 dziewczynki: środa (Mitta), sobota (Sate) , niedziela (Sanda) 3 chłopców: poniedziałek (Mondi), wtorek (Dini), czwartek(Doni)/piątek(Fridi).[/QUOTE] Mam, wpadłam!!:knuje::knuje::shock::shock::PROXY5::D:D:hmmmm::grins::megagrin::megagrin: Jest dziewczynka, ma być na [B]"W"[/B] będzie [B]Wunia2[/B]..i niech mi nikt nie odmawia!!:lmaa::icon_roc::evilbat::watpliwy::nono::motz:
  23. [quote name='Szarotka']Hm RenW, a moze Ty lubisz jak Cie bija :):) sa tacy :):)[/QUOTE] Pikantne klapsy, czemu nie!!:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
  24. [quote name='Szarotka']Czytalam, ze na watku moze dojsc do rekoczynow to ja [B]sluze melisa[/B] :):)[/QUOTE] A owszem.. taką z ogródka nie pogardzę;):lol:
  25. [quote name='Wunia']Nie przywali (chyba), bo [B]mmd nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma[/B] ;)[/QUOTE] Nawet jak przywali, to nie ma sprawy, bo Ciotkę lubię..:p:diabloti: To też wpływ socjologii..?:eviltong::-?:watpliwy::biggrina: Chyba też pójdę..:???::knuje::laugh2_2::PROXY5: Ale szaleję dzisiaj z emotikonami..:D:D:D
×
×
  • Create New...