Jump to content
Dogomania

Salo

Members
  • Posts

    939
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Salo

  1. Ponaglę CatAngel, aby wysłała mi na pw te linki do ogłoszeń/.
  2. Kurde!!!! 40 ogłoszeń w necie już jest, CatAngel ma podesłać linki, a kolejne 40 ma dorobić na dniach . A co z tą karmą? Ile wysłać kaski? Bo potem to może być tak, że kasa na coś innego pójdzie i dupa będzie z tego.
  3. Ogłoście go jako mix-chart, przecie to i tak rasowy piesek nie jest, nikt się więc nie przyczepi o to.
  4. [quote name='inga.mm']paczuszka na bazarek dla Nordi -ok. 10 kg pierdół - przygotowana i zaklejona.[/QUOTE] To można jedzenie wysyłać dla niej? A gdzie? Aaaa, sorki, na bazarek, źle przeczytałam. Sorki ;) .
  5. Zastanawiam się tylko, czy ten chart musi być z rodowodem, czy też nie, bo pies nawet, gdy jest rasowy, a nie ma rodowodu to uznawany jest jako "kundel".
  6. Prawo łowieckie nakazuje mieć na takie psy pozwolenie.
  7. W lutym mam 2 tygodnie, aby ją "dorwać". Ale nie mam z kolei nikogo, kto by mi w tym pomógł. Jedynie mój poczciwy i dobroduszny kolega Piotruś z Łysych, który zawsze mi pomocą służył i w ciężkich wypadkach (rok temu mi Staszka pogryzionego zawoził swoim autem i go na rękach wnosił do lecznicy i z powrotem). Mało mam takich ludzi przy swoim boku. Ci, którzy są także wrażliwi i chętni do pomocy są o wiele za daleko. :(
  8. Wszystko ładnie, pięknie, tyle tylko, że mój brat ma lat 14 i jedną krótszą nogę (gronkowcem go zarazili w szpitalu) i nie może dużych dystansów robić. Ja to co innego, nie. Ale Kuba ma problem z chodzeniem. I nie może zbytnio 1,5 kilometra robić w jedną stronę do szopy i z powrotem.
  9. [quote name='nika28']Myślę że ja będę na razie zbierała. [/QUOTE] Więc wyślij mi numer konta i dane na pw, a ja za godzinę, półtorej sobie odczytam i wyślę tę dyszkę ze swoich oszczędności z banku internetowego.
  10. Do kogo wpłacać tę kaskę? To dam dyszkę, bo więcej na razie nie mogę; niestety.
  11. Achaaaa, już czaję :) . Ja i tak musiałam za swoje szczeniaki zapłacić do 10-ego stycznia za luty, bo my mamy troszku ciężą sytuację. Mamy aż cztery zwierzaki :( .
  12. Dobrze. Będę pamiętać o tym. Od 16-ego do 31-ego stycznia.
  13. [quote name='obraczus87']Ale momencik. My na pewno nie bedziemy placic teraz za pobyt Malinki juz za luty. [/QUOTE] Czemu? Idzie już do nowego domku?
  14. Hej. Do 15-ego stycznia Wasza suczka miała opłacony hotelik (odpaliłam 18 zł, więc spoko). Teraz chodzi mi jużtylko o to, aby rozliczyć się od tego 15-ego stycznia do końca miesiąca. Po 2 zł za dobę. :).
  15. Do Katarzyna09: Odebrałam dzisiejszego dnia wpłatę od Ciebie w wysokości 25 zł. Możesz mi przypomnieć za co to jest? Bo za bazarki wpłacałaś już wcześniej (także 25zł). P.S. Już wiem, wszystko jasne ;).
  16. On by to może i zrobił, ale wytłumaczcie to mojej matce.
  17. Jak dam im karmę dla psa, to chyba jej nie zjedzą ;) . Kasy na pewno nie dam, bo już mnie kiedyś pewni ludzie oszukali na, bagatela, 200 zł. To mnie nauczyło, że na słowa wierzyć ludziom nie można.
  18. Pani Jolu, pisałam już, że nie wcześniej jak w lutym mogę pojechać do Kadzidła. Ja też mam naukę i zaliczenia pod koniec pierwszego semestru i nie mogę pojechać na kilka dni do mnie do wsi, bo to ponad 400 km w jedną stronę. Karmę pracownikom stacji mogę zostawić, kasy nie, bo nie ufam ludziom w większości; niestety.
  19. [quote name='Atomowka']Jeżeli ktoś zna się i ma profil na wizaz.pl to tam można założyć wątek, swego czasu sporo kasy stamtąd było na psiaki[/QUOTE] Ja niestety nie mam i nie znam się :( .
  20. Chodzi Ci o to, aby zmienić post, czy zmienić tytuł całego wątku?
  21. [quote name='Atomowka']Nie dość,że pies szczepiony, odrobaczony za naszą kasę to jeszcze my mamy sponsorować sterylkę i transport pod same drzwi.[/QUOTE] Troszku mnie to także drażni. Piove: Pomoc dla piesków jest nadal potrzebna. Sytuacja się robi napięta, bo nikt nie chce płacić za kastrację, a pieski też nie mogą wiecznie u Tattoi siedzieć, bo to także nie jest darmowy pobyt.
  22. Tattoi nie wyda psa niewykastrowanego, bo ludzie nie dotrzymują słowa.
  23. [quote name='piove']Mam pytanie, na fb pojawia się informacja ,ze one potrzebuje pomocy, czy wciąż jest to aktualne, bo nie wiemy czy nadal udostępniać w swoich profilach , dajcie znać szybciutko , przepraszam,ze nie czytałam całego wątku,a sam koniec jest mi niejasny;)[/QUOTE] Podasz mi link?
×
×
  • Create New...