Salo
Members-
Posts
939 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Salo
-
Ponaglę CatAngel, aby wysłała mi na pw te linki do ogłoszeń/.
-
Kurde!!!! 40 ogłoszeń w necie już jest, CatAngel ma podesłać linki, a kolejne 40 ma dorobić na dniach . A co z tą karmą? Ile wysłać kaski? Bo potem to może być tak, że kasa na coś innego pójdzie i dupa będzie z tego.
-
W lutym mam 2 tygodnie, aby ją "dorwać". Ale nie mam z kolei nikogo, kto by mi w tym pomógł. Jedynie mój poczciwy i dobroduszny kolega Piotruś z Łysych, który zawsze mi pomocą służył i w ciężkich wypadkach (rok temu mi Staszka pogryzionego zawoził swoim autem i go na rękach wnosił do lecznicy i z powrotem). Mało mam takich ludzi przy swoim boku. Ci, którzy są także wrażliwi i chętni do pomocy są o wiele za daleko. :(
-
Wszystko ładnie, pięknie, tyle tylko, że mój brat ma lat 14 i jedną krótszą nogę (gronkowcem go zarazili w szpitalu) i nie może dużych dystansów robić. Ja to co innego, nie. Ale Kuba ma problem z chodzeniem. I nie może zbytnio 1,5 kilometra robić w jedną stronę do szopy i z powrotem.
-
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Salo replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Achaaaa, już czaję :) . Ja i tak musiałam za swoje szczeniaki zapłacić do 10-ego stycznia za luty, bo my mamy troszku ciężą sytuację. Mamy aż cztery zwierzaki :( . -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Salo replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Dobrze. Będę pamiętać o tym. Od 16-ego do 31-ego stycznia. -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Salo replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ale momencik. My na pewno nie bedziemy placic teraz za pobyt Malinki juz za luty. [/QUOTE] Czemu? Idzie już do nowego domku? -
BRAWO! wszystkie 4 psiaki w swoich domach! dziękujemy!!!
Salo replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Hej. Do 15-ego stycznia Wasza suczka miała opłacony hotelik (odpaliłam 18 zł, więc spoko). Teraz chodzi mi jużtylko o to, aby rozliczyć się od tego 15-ego stycznia do końca miesiąca. Po 2 zł za dobę. :). -
Do Katarzyna09: Odebrałam dzisiejszego dnia wpłatę od Ciebie w wysokości 25 zł. Możesz mi przypomnieć za co to jest? Bo za bazarki wpłacałaś już wcześniej (także 25zł). P.S. Już wiem, wszystko jasne ;).
-
On by to może i zrobił, ale wytłumaczcie to mojej matce.
-
Jak dam im karmę dla psa, to chyba jej nie zjedzą ;) . Kasy na pewno nie dam, bo już mnie kiedyś pewni ludzie oszukali na, bagatela, 200 zł. To mnie nauczyło, że na słowa wierzyć ludziom nie można.
-
Pani Jolu, pisałam już, że nie wcześniej jak w lutym mogę pojechać do Kadzidła. Ja też mam naukę i zaliczenia pod koniec pierwszego semestru i nie mogę pojechać na kilka dni do mnie do wsi, bo to ponad 400 km w jedną stronę. Karmę pracownikom stacji mogę zostawić, kasy nie, bo nie ufam ludziom w większości; niestety.
-
[quote name='Atomowka']Jeżeli ktoś zna się i ma profil na wizaz.pl to tam można założyć wątek, swego czasu sporo kasy stamtąd było na psiaki[/QUOTE] Ja niestety nie mam i nie znam się :( .
-
Już :):):) .
-
Chodzi Ci o to, aby zmienić post, czy zmienić tytuł całego wątku?
-
[quote name='Atomowka']Nie dość,że pies szczepiony, odrobaczony za naszą kasę to jeszcze my mamy sponsorować sterylkę i transport pod same drzwi.[/QUOTE] Troszku mnie to także drażni. Piove: Pomoc dla piesków jest nadal potrzebna. Sytuacja się robi napięta, bo nikt nie chce płacić za kastrację, a pieski też nie mogą wiecznie u Tattoi siedzieć, bo to także nie jest darmowy pobyt.
-
Tattoi nie wyda psa niewykastrowanego, bo ludzie nie dotrzymują słowa.
-
[quote name='piove']Mam pytanie, na fb pojawia się informacja ,ze one potrzebuje pomocy, czy wciąż jest to aktualne, bo nie wiemy czy nadal udostępniać w swoich profilach , dajcie znać szybciutko , przepraszam,ze nie czytałam całego wątku,a sam koniec jest mi niejasny;)[/QUOTE] Podasz mi link?