olej jest bardzo dobry;) niewiele się go daje i pies już jest bardzo natłuszczony:)
szampon ma zapach zielonego jabuszka, fajnie się pieni i włos jest taki śliski po nim:lol:
odżywka jest bardzo gęsta, trzeba rozcięczać;)
ogólnie to bardzo fajne kosmetyki :D