-
Posts
8568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula03
-
Ale się wkurzyłam :angryy::angryy::angryy: Idę sobie spokojnie z psem, Kati ładnie się słucha, mija ludzi, nie szczeka, robi różne proste komendy bez smaków, wszystko fajnie, a tu nagle jacyś debile z 200, może 300 metrów dalej zaczęli wystrzeliwać fajerwerki :angryy: Aż zrobiło się jasno jak w dzień, myślałam, że może uda mi się uspokoić Kati, ale oni zaczęli strzelać i strzelać, normalnie jak w sylwestra :angryy: A jak tak stałam z nią i próbowałam jakoś ją uspokoić, to bidula zaczęła piszczeć i nie pozostało mi nic innego jak pobiec z nią do domu, zanim sama zdejmie sobie obrożę i pobiegnie beze mnie :shake::shake: Teraz Kati leży pod ławą i odreagowuje jakoś... Jak tak strzelali to widziałam jak inne psy uciekają wystraszone... :-( No tragedia, mam nadzieję, że te psy nigdzie nie pobiegną i nic im się nie stanie... A tak wracając do Kati to z miesiąc temu było już o wiele lepiej, można powiedzieć, że prawie dobrze, ale też strzelili i lęki wróciły, jakoś udało się to znowu trochę poprawić i dzisiaj powtórka :-( Ja kurde nie wiem jak to będzie w sylwestra :-( Chyba zacznę się zaraz rozglądać, za czymś na uspokojenie... A po nowym roku od nowa zacznę z nią pracować nad zmniejszeniem lęku przed strzałami...
-
[quote name='Aleksandra95']palaczu Ty :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Papierosy nie moje, tylko mojego brata :eviltong::diabloti::p [quote name='deer_1987'][URL]http://img97.imageshack.us/img97/9303/dscn0727y.jpg[/URL] Ciekawy pomysl![/QUOTE] Dzięki :) Ostatnio jakoś spodobały mi się takie zdjęcia :)
-
[quote name='Aleksandra95']Kati ma tyle siły.:D[/QUOTE] No trochę ma, a poza tym to ona uwielbia się przeciągać szarpakiem, ogólnie to nasze zabawki nie żyją długo ;)
-
Co o tym myślicie? [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9303/dscn0727y.jpg[/IMG]
-
I takie tak jakieś zdjęcia, bo Kati mam tylko na aparacie :) A nie chce mi się ich zgrywać :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/dscn0722l.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/8996/dscn0722l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/dscn0724s.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/564/dscn0724s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/dscn0727y.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9303/dscn0727y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dscn0728g.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9695/dscn0728g.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='unikatowydiament']ależ Ona jest radosna:)[/QUOTE] Ona ogólnie zazwyczaj to jest bardzo radosna :) [quote name='understandme'][URL]http://img341.imageshack.us/img341/8571/dscn0685z.jpg[/URL] Jaki wampir :D[/QUOTE] A jak się wsysa w tego kasztana :diabloti: [quote name='Sylwia K']ślicznie jej w zielonym [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/100/dscn0665e.jpg/[/URL] super sprawa jaki gryzaczek, kupiłaś czy sama robiłaś?[/QUOTE] Dzięki :) Szarpak kupiłam od Patrycji na borderowym :) [quote name='dOgLoV'][URL]http://img341.imageshack.us/img341/8571/dscn0685z.jpg[/URL] kasztanowy morderca atakuje :evil_lol: [URL]http://img545.imageshack.us/img545/9642/dscn0695u.jpg[/URL] myslalam ze tak smiesznie sika :evil_lol: [URL]http://img846.imageshack.us/img846/355/dscn0704p.jpg[/URL] ale te uchole ma słodkie :loveu:[/QUOTE] Ona uwielbia kasztany :D Hahaha :evil_lol::evil_lol: Dzięki ;) [quote name='kamilka91'][URL]http://img341.imageshack.us/img341/8571/dscn0685z.jpg[/URL] - jakie przerażające foto... :lol: [URL]http://img205.imageshack.us/img205/8118/dscn0671ul.jpg[/URL] - jak ona fajnie to trzyma... :) Mizianko dla Kati :loveu:[/QUOTE] Ta zamiast przynieść to się z tym położyła :lol: Dziękujemy :loveu: [quote name='unikatowydiament']buziaczki dziewczynką zasyłamy:)[/QUOTE] Dziękujemy :)
-
Fajny szarpak :D Ja będę musiała zamówić gdzieś dla Kati, bo nasz obecny licho się trzyma :D
-
100 lat Sator :BIG: :loveu: Filmik świetny, oglądałam kilka razy :D:D Notka na blogu bardzo fajna, widać, że zmieniło się u was wiele i to na dobre! A teraz lecę zobaczyć agilitowy :) EDIT Obejrzałam filmik idzie wam bardzo dobrze :) Ile was teraz tam ćwiczy?
-
Świetne zdjęcia :)
-
[quote name='deer_1987'][url]http://img857.imageshack.us/img857/7164/dscn0675z.jpg[/url] troche szelmowsko tu wyszla :loveu:[/QUOTE] Hehe, jak dla mnie dziwnie :D:D [quote name='sator_k_']Podziwiam Cię, że opanowałś sztukę robienia zdjęć podczas sztuczek. Ja się do tej pory nie mogę ogarnać i zawsze za późno zdjęcie robię :D[/QUOTE] Wcale nie opanowałam :D Robię chyba z 10 zdjęć zanim jakieś wyjdzie :D
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dscn0704p.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/355/dscn0704p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/dscn0705h.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2796/dscn0705h.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/dscn0686j.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6376/dscn0686j.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1976/dscn0687m.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/dscn0695u.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9642/dscn0695u.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/23/dscn0700b.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9879/dscn0700b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dscn0674gx.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/804/dscn0674gx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/dscn0675z.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/7164/dscn0675z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/dscn0676tv.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5859/dscn0676tv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscn0681ip.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5416/dscn0681ip.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/dscn0685z.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8571/dscn0685z.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscn0661h.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7418/dscn0661h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/dscn0664px.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8504/dscn0664px.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/100/dscn0665e.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4241/dscn0665e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/dscn0670gq.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8020/dscn0670gq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/205/dscn0671ul.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8118/dscn0671ul.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/205/dscn0671ul.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/thumbnmail.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']Ale jej pasuje takie jesienne sloneczko :loveu:[/QUOTE] [quote name='dOgLoV'][url]http://img214.imageshack.us/img214/3098/dscn0659j.jpg[/url] ale ma fajne te ucholki :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='understandme']Jeszcze taka ładna jesień na zdjęciu :loveu: U nas wczoraj śnieg był i stopniał, dzisiaj tak samo i deszcz na dodatek ...[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']u nas dokładnie tak samo.:([/QUOTE] A u nas pada i pada i wiatr jest, ja bym już wolała śnieg ;) [quote name='vaness']witamy :) będziemy często zaglądać:cool3: ucałowania dla dziewczynek :loveu:[/QUOTE] Witamy :hand: Ucałowane ;) Zaraz postaram się wrzucić kilka zdjęć :)
-
Witamy się! Toffik jest śliczny! :loveu: Będziemy zaglądać!
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Witamy się! Atos jest cudny! Będziemy zaglądać! :)
-
Gratuluję szczeniaczków, dziewczynki są urocze :loveu:
-
Jak tam Pepsi po sterylce? ;)
-
Nadrobiłam trochę :diabloti: Ale ogromna paczka :) Co w niej jest? :)
-
Pasujecie do siebie z Oscarkiem :)
-
[url]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/dogo/Obraz252.jpg[/url] Ale cudo :loveu::loveu:
-
[url]http://img192.imageshack.us/img192/2945/dsc03432p.jpg[/url] Jak słodko :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Paula03 replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Oooo :loveu: Ale Cesar m świetne towarzystwo :) -
Ebola & Luśka -czyli staffikowo kundelkowa ferajna
Paula03 replied to Sylwia K's topic in Foto Blogi
Fajnie, że się odezwaliście :) Ebola urosła :loveu: Super, że zdaliście kurs pt i że idziecie na agi :) A można wiedzieć jaki klub wybrałaś? :)