-
Posts
8568 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula03
-
[quote name='unikatowydiament']no Ja czekam na fotki Misi:) a tymczasem zasyłamy całuski:)[/QUOTE] Dziękujemy :)
-
Coś Sherry nie radzi sobie z szarpaczkiem :diabloti:
-
[url]http://img585.imageshack.us/img585/9015/zdjcie0047u.jpg[/url] Piękny :loveu:
-
[quote name='Demowata']A może być obroża? Bo jest dokładnie taka sama, a jestem u cioci i mam przy sobie tylko obrożę razem z psem xDD[/QUOTE] Może być i obroża :D
-
[quote name='deer_1987']No to super, czekam bo ona sliczna jest :loveu:[/QUOTE] [quote name='KasiaJessy']chętnie po oglądam[/QUOTE] No niestety, dzisiaj nie będzie króliczych zdjęć :shake: Jak wzięłam aparat to się okazało, że baterie nienaładowane :oops: Także Misiowe zdjęcia najwcześniej jutro :lol: [quote name='Kaja10014']Dziękuję za filmiki :loveu: No i skradnę kundla do galerii kiedyś tam :diabloti: Tak je oglądam i kuurczę, nie dziwię się, że ten kundel tak biega, mam tak niezdecydowane ruchy, że masakra :D Ale nie jest najgorzej, na następnym treningu nadrobimy. To kiedy się spotykamy? :cool3:[/QUOTE] Nie ma za co :loveu: Zdecydowanie jutro :cool3:
-
[quote name='deer_1987']Cudna jest ta obroza Kati :loveu: A jak Misia?[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Misia ma się dobrze, o paru dni strasznie dużo pije, a poza tym po staremu ;) Niestety nawet nie mam jej zdjęć, hmm może jutro uda mi się jakieś zrobić :)
-
[url]http://img560.imageshack.us/img560/1103/aaa138.jpg[/url] Co to za kolega/koleżanka? :)
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='deer_1987']Jakie cieple fotki :loveu:[/QUOTE] Akurat było takie słońce, a ja mam jeszcze na dodatek ustawione cieple kolory w aparacie :loveu: No i minimalnie poprawiłam :)
-
[quote name='understandme']O kurczę trochę zaległości sobie u Was zrobiłam, ale wszystko nadrobiłam :) A mi się skończyły ferie i dzisiaj byłam 3-ci dzień w szkole. To życzę udanych :loveu: Widzę, że jakieś fajne spotkanie z Soplem mieliście :loveu:[/QUOTE] O to współczuję, ja póki co w pełni korzystam z ferii :D Dziękuję :loveu: Fajne, fajne - trening agility ;)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Paula03 replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[quote name='understandme']Tyczki sa w 100 % zrzucalne przy lekkim dotknięciu, może tak nie wyglądają. Czasami spadają jak ja z Cesarem przelecimy rozpędzeni obok :D Spokojnie, o obowiązkowej zrzucalności wiem ;) [/QUOTE] To dobrze, bo jak zobaczyłam jak głęboko jest wsadzony w siatkę kijek: [url]http://img834.imageshack.us/img834/7331/23546662.jpg[/url] to nie sądziłam, że może spaść :) -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/dscn1397u.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6941/dscn1397u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/dscn1400u.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3249/dscn1400u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/dscn1412ws.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/67/dscn1412ws.jpg[/IMG][/URL]
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Paula03 replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Wszystko fajnie, tylko: Czy te "tyczki" jeśli Cesar by o nie zahaczył spadłyby? To naprawdę bardzo ważne, a coś mi się wydaję, że ona by nie spadły :) -
[quote name='Kaja10014']Bo on jest zmarzluch ;p I już po 10 minutach jest mu zimno :D No na semi na pewno się gdzieś jeszcze wybierzemy :D Czekam więc na filmiki :)[/QUOTE] Dobrze, że z Kati nie mam tego problemu ;) Postaram się dzisiaj wysłać :)
-
[url]http://img854.imageshack.us/img854/8479/dsc04644t.jpg[/url] Ale skok :D
-
Super, że Milka już częściej siusia na dworku :loveu: Kati jak do nas przyszła to na początku też nie chciała na spacerku załatwiać potrzeb, w ogólnie nie chciała wychodzić na spacery :( No, ale dobrze, że to minęło :)
-
[quote name='Kaja10014']O ty mendo :diabloti: No to się teraz męcz i ślij na pocztę :diabloti: Ee tam. Może ja mam jakieś wygórowane ambicje, ale takie truchtanie mnie nie satysfakcjonuje ;) Wiem, że stać kundla na więcej. Trzeba więc zacząć bardziej regularne treningi. A i jak na jakiś obóz pojedziecie to potem się będziecie dzielić wiedzą :diabloti:[/QUOTE] No dobra jak ładnie poprosisz to ci prześle :diabloti: Ej tam wcale nie truchtaliście, tylko pod koniec, ale to dlatego, że Sopel zmarzł :eviltong: Taa najpierw to trzeba pojechać :roll: Prędzej to wy gdzieś pojedziecie, na jakieś semi czy coś :lol:
-
[quote name='Demowata']Dziękujemy :D Mogę zrobić zdjęcie z bliska ;)[/QUOTE] Byłabym wdzięczna, jakbyś zrobiła i tu wstawiła :)
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-jjo8GvqIpr0/TygnRsBIoYI/AAAAAAAALjU/M1MJFZCQnY4/s640/Untitled-1.jpg[/url] Ale fajny jamniczy pociąg :loveu:
-
Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!
Paula03 replied to madziulik_13's topic in Border Collie
Dokładnie napisz na jakimś forum, że szukasz opiekuna, z pewnością ktoś się znajdzie :smile: O Paula to może się spotkamy :loveu: -
Unikalna biała czekolada z orzechami czyli Tia!
Paula03 replied to madziulik_13's topic in Border Collie
Ja z Kati również planuję jechać na ten obóz, ale zastanawiam się czy nie jechać w sierpniu :) [B]wikikoniki[/B], a gdzie jest napisane, że od 16 lat można? Można chyba jechać mając mniej lat tylko trzeba mieć opiekuna :) -
Dużo zdrowia :)
-
[url]http://img694.imageshack.us/img694/2950/aaaaze.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='deer_1987']Jaka ta nowa sztuczka? :diabloti: Ja mysle o nauczeniu otwierania/zamykania szafek ale to by sie dobrze nie skonczylo :mad:[/QUOTE] Stanie na bocznych łapach :diabloti: Jedna z trudniejszych, bo Kati ma problem z nawet sekundowym ustaniem z dwiema łapami w powietrzu :D Naucz, naucz :evil_lol: Ja nauczyłam Kati, ale dzięki Bogu ona jakoś tego specjalnie nie wykorzystuje ;) [quote name='dOgLoV'][URL]http://img35.imageshack.us/img35/743/dscn1390i.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Kaja10014']No, ja czekam na filmiki nasze :dabloti: Szybciej będzie pewnie, jak przyleziesz i sama sobie zgram :diabloti: No i się powtórzę -dłuższa przerwa niespecjalnie nam służy :lol:[/QUOTE] Oj chyba tak nie wyjdzie, bo chyba je usunęłam z aparatu i są tylko na komputerze :evil_lol: To ja też się powtórzę nam dłuższa przerwa, krótsza przerwa czy nawet brak przerwy nie służą :diabloti: Wam to moim zdaniem jak zawsze idzie dobrze :loveu:
-
Ale ładne szeleczki :loveu: Masz jakieś ich zdjęcie z bliska? :)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/dscn1390i.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/743/dscn1390i.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj byłyśmy na treningu agi, wreszcie po tak długiej przerwie :loveu: Było jak zawsze przyjemnie, ale jak zawsze popełniłam mnóstwo błędów. Dobrze, że wszystko zostało nagrane, mogłam sobie w domu pooglądać, przeanalizować i już wiem co należy poprawić :lol: W poprzednim tygodniu przyszedł do nas kliker i od tamtego czasu było już parę sesji i jesteśmy w trakcie nauki nowej sztuczki :multi: Wreszcie, bo ostatnio była długa przerwa od nauki. Także ostatnio wracamy powoli do formy :loveu: Mam nadzieję, że w tygodniu uda nam się iść porzucać/połapać dekielki :diabloti: Ach te ferie :loveu::evil_lol: