[quote name='mamanabank']No to świetnie, skubanie psa to podstawa pielęgnacji, moje są wszystkie regularnie skubane :-)[/QUOTE]
W schronisku na każdym spacerze, sobie skubię psa, a na dworze to nawet Kai Sopla skubię :)
I oto Dianeczka:
[URL=http://img404.imageshack.us/i/s6300499.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/552/s6300499.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img405.imageshack.us/i/s6300498.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3062/s6300498.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img143.imageshack.us/i/s6300497.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5342/s6300497.jpg[/IMG][/URL]
I tutaj Pongo na spacerze:
[URL=http://img192.imageshack.us/i/s6300404c.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/901/s6300404c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img146.imageshack.us/i/s6300402n.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8412/s6300402n.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img231.imageshack.us/i/s6300399.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/931/s6300399.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img202.imageshack.us/i/s6300396.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4500/s6300396.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img504.imageshack.us/i/s6300395.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9625/s6300395.jpg[/IMG][/URL]
Pewnie, że wyładniała, choć w domku wyglądała by jeszcze lepiej! Poza tym to ja ją trochę oskubałam, bo jej strasznie sierść wypada.
A Bahlsa pewnie sama zajrzy :)
[URL=http://img682.imageshack.us/i/s6300382.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/9554/s6300382.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img532.imageshack.us/i/s6300381.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/4926/s6300381.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img707.imageshack.us/i/s6300380.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4586/s6300380.jpg[/IMG][/URL]
Nawet postawiła uszy:
[URL=http://img227.imageshack.us/i/s6300379.jpg/][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3841/s6300379.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img153.imageshack.us/i/s6300378.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/413/s6300378.jpg[/IMG][/URL]
Koniec