[quote name='Aleksandra95']wreszcie .:) słodka.:loveu:[/QUOTE]
Hehe, no wreszcie :loveu: Dziękuję :)
[quote name='paulaa.']Fajna fotka. :smile:
Ale filmik urodzinowy najlepszy, uwielbiam patrzeć na wasz duet. ;)
I voulty świetne, jak ty ją tego nauczyłaś ? :lol: Bo my próbujemy i nic[/QUOTE]
Dziękuję :)
A to zależy jakie vaulty masz na myśli :)
[quote name='Molowe']filmik świetny :loveu: taa brak szkoły,więcej czasu można nareszcie zadbać o galerię i nadrobić zaległości mam to samo :)[/QUOTE]
Dziękuję :)
Ooo tak :) Myślałam, że wcześniej będę miała więcej czasu, ale nagle każdemu nauczycielowi przypomniało się o wystawianiu ocen i każdy pytał, robił kartkówki... Na szczęście mam to już za sobą :)
I taki jeszcze jeden przygłup:
[IMG]http://i1052.photobucket.com/albums/s453/Pauliszonek123/06%20czerwca%202012r/DSCN2043.jpg[/IMG]