Jump to content
Dogomania

Angel

Members
  • Posts

    6567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angel

  1. [quote name='sylwia12534']Wow nie poznaje psiaka jaki sliczny a co do szczeniak to prosze o e-mail z opisem i zdjeciami [email][email protected][/email] 796734762 mozna tez dzwonic od 6 rano do 8 albo po 17 bo o tej wracam ze szkoły napewno mam domek dla szczeniaka wiec prosze o email[/QUOTE] wysłałam e-mail :)
  2. [quote name='aniao']no ja też bym chciała kiedyś taki aparat ale to jednak jest sporo kaski.. na razie jestem na etapie kupowania jakiegoś zwykłego, małego, bo mój stary się zepsuł i nie mam czym Vitka pstrykać :) Angel, ale jak Ty kupisz taki aparat i będziesz robić psiakom takie zdjęcia, to w Waszym schronie będzie wiało pustkami, bo wszystkie psiaki będą w nowych domkach :)[/QUOTE] hehehehe :0 oby tak było, niestety to nierealne bo ciągle ktos podrzuca psy.. ale to napewno nie w tym i nie w przyszłym roku.. narazie udało mi sie odłożyć pół tysiaka.. a wiec jeszcze dłuuuuga droga przede mną :) to czekamy na kolejna porcje zdjęc :) i jeszcze raz wam dziękuje za przecudowne zdjęcia, przyjazd, spacer i kosteczki dla dziewczyn :)
  3. [quote name='mshume']Ja wysyłką się zajmę, ale musze pozyczyć aparat bo TZ zabrał w delegację. Zdjęcia byłyby na jutro wieczorem.[/QUOTE] okej. to ja zrobie bazarek dla Juleczka :)
  4. [quote name='Angel']to jak teraz nie brakuje im juz ani grosza? :):loveu:[/QUOTE] to juz psiaki maja wszystkie deklaracje ?
  5. [URL=http://img202.imageshack.us/i/84077886.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7611/84077886.jpg[/IMG][/URL] to Tajga- młoda sunia rasy husky.Jest bardzo przyjacielska i domaga się pieszczot :) Opiekuje sie nia od tego tygodnia i jak dowiem sie wiecej o niej to napisze :)
  6. ja chętnie pomoge z bazarkiem :) wysłałam do mshume pw, czy ma jakies fanty na bazarek ale widze ze przekazuje juz. Wiec ja bazarkiem moge sie zając.. teraz pytanie czy wysyłacie do mnie zdjecia i opisy ? czy wszystkie fanty i mam sie tez wysyłka zajac ?
  7. to jak teraz nie brakuje im juz ani grosza? :):loveu:
  8. ujaa ! wow ! nigdy na oczy nie widziałam takich zdjęć :loveu: cudowne Paulino ! moim marzeniem jest taki dobry sprzecior i kazde pieniadze odkładam.. z bierzmowania, dodatkowej pracy itp :) ile trzeba liczyc na taki porzadny? naprawde jestem pod wrażeniem tych zdjęć ! suuuuper ! no świetni fotografowie z was ! :)
  9. maluszki sa takie śliczne :) ktoś przygarnie te biedy ?
  10. niesamowite fotki i ty mestuio jesteś niesamowitą miłośniczką czterołapów :)
  11. olga to wstaw foto z prasy, może to stare zdjęcia. Powiem tak : było źle ale bezie juz coraz lepiej ! :p
  12. [quote name='Paulina87']Ja lecę do pracy, Norbert obrobi zdjęcia w tym czasie a ja je wrzucę po pracy tak około 21:30[/QUOTE] super juz nie moge sie doczekac ! :) to potem na e-mail tez i wyslij prosze ta sunie husky i inne (min. strzałe bo chce jej dogo zrobic )
  13. [quote name='mestudio']Angel, cieszę się, że jesteś dziewczynko:-). Dzięki Tobie dzieje się tyle dobrych rzeczy.[/QUOTE] to nie tylko moja zasługa, pozostałe 4 wolontariuszki także tam działały :) ale dziekuje za miłe slowa ! :loveu: no w sumie w 5 działałysmy dziś z taczkami hehehe.
  14. ja z bazarku wplace kase :) tylko prosze PW z danymi.
  15. [quote name='aniao']już po sesji, teraz czekamy na zdjęcia. mam nadzieję, że Paulina szybko znajdzie chwilkę, żeby powrzucać, bo jestem bardzo ciekawa co tam nam wyszło. a dziewczyny są naprawdę super, takie roześmiane. ale kochają tylko Angel :)[/QUOTE] tez dopiero wróciłam hehehe, ja jestem bardzo ciekawa zdjeć ! Paulino jeśli wejdziesz na wątek to mój e-mail: [email][email protected][/email] wyślij mi prosze zdjecia strzały, dwupaczku i tych pozostałych którym zrobiłas kilka zdjęć :) napewno sie przydadza. Aaaa i mam w zamierze kupic sobie taki sprzecior.. tylko moze ktoś by mi doradził jaki najlepiej, na co patrzec przy kupnie itd. A xxxx52 siano dołożone-zajęłyśmy sie tym z dziewczynami- każda buda ma siano-do staruszków dołożyłyśmy troche wiecej niz innym. Brrr... od rana jakos głowa mnie boli, gardło.. chyba po wczorajszym. Ale damy rade :) aniao.. mam nadzieje ze twoje słowa sie sprawdza.. ze niedługo znajdziemy domek dla dwupaku. Bo peggi po tym spacerze cała oblodzona :( Na pyszczku miała sopelki i na łapkach straszne. Ale do ich budy tez włozylysmy troszke wiecej siana. Uffff... nie czuje palcy tak mi zmarzły..
  16. [quote name='klauduska20']Angel to ja wpłace tepieniążki na te konto na forum i właśnie rozpakowywuje rzeczy i znalazłam kilka wartościowych rzeczy zrobie fotki i wyślę Ci wstawisz je i myslez espokojnie pójdzie trzeba wkońcu jak najszybciej uzbierać pieniążki[/QUOTE] czyli zdjęcia mi wyslesz ja wystawie a ty bedziesz wysyłac do ludzi ? tylko jak ci sie wróca pieniadze za przesyłke ? okej, wyslij na konto na forum- to konto mojej mamy :p
  17. [quote name='aniao']Danusiu a kiedy nam zdradzisz tą tajemnicę?[/QUOTE] to żadna tajemnica.. nie chciałyśmy zapeszac ale coz : na szerloku ktos sie odezwał z ogłoszenia i chciał je przygarnąć podał numer, ale niestety to okazała sie bujda.. ktos zrobił sobie jaja :( [B]danusiu to wątek maluszka:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197510-3-tyg-maleństwo-szczeniak-został-bez-mamy-w-zimę!-Pilnie-potrzebny-DT-!-POMÓŻCIE-!"]http://www.dogomania.pl/threads/197510-3-tyg-maleństwo-szczeniak-został-bez-mamy-w-zimę!-Pilnie-potrzebny-DT-!-POMÓŻCIE-![/URL] sama zobacz jakie to niewinne maleństwo ! :shake: jednak juz jest dla niego DS :loveu: z dentystą sie uporałam, na tańcach wycisk jak zawsze a złe samopoczucie to poranne wspomnienie :p już wszystko ok: scorbolamid, calcium mnie tez podniosły na nogi, no i myśl że mały ma DS i udało sie go uratowac.. bo gdybysmy nie przyszły.. ufff.. marnie by było. To do jutra aniao i paulino- z obstawa :evil_lol: o 9 wyłonie sie, czekajcie na tym placu gdzie mozna zaparkowac samochód:evil_lol:
  18. [IMG]http://i55.tinypic.com/19wgpk.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/j7w93d.jpg[/IMG]
  19. witam witam. Wróciłam własnie ze schroniska. Mam i dobre i złe wieści.. Dobre to takie, że miałam chwile dziewczynki i chyba 3 fotki mam :) oczywiście te fotki to nie to co czeka nas jutro ! No i nie przeraźcie sie cioteczki mojego wyglądu :evil_lol: bo to bedzie drastyczne.. hehehe. Brud, dziury itp. Ale po powrocie ze schronu odżyłam i sie wykurowałam:evil_lol: No a poszłam bo trzeba było wyłapac 11 psów- staruszki itp- takie małe co sie w budach płochliwe chowały. W sumie 4 nas było i złapałyśmy- psiaki poojechały do NIemiec na taki DT- i tam beda im szukac domków:loveu: A zła wiadomość.. znalazłysmy w budzie małego szczeniaczka, szukałysmy matki ale niestety.. komplikacje po porodowe i.. była już martwa :placz: Małego wzieła koleżanka na DT.. pewnie dziś bedzie miał juz wątek maluszek bo ona może go miec tylko na weekend. Niewiadomo czy nie jest maluszek chory.. bo cały zmarzniety był.. normalnie beczec sie chce:placz: to do jutra cioteczki :loveu::loveu: ja zaraz do dentysty musze lecieć, potem tańce i nie wiem czy bede dzis jeszcze na wątku, ale wiem ze wy go niezaniedbacie :p także trzymajcie się cieplutko w ten zimnyyy dzień. No i jutro mój znak rozpoznawczy to.. brudne spodnie, dłuższa kurtka no i oczywiście dwupak przy boku :evil_lol:
  20. okej. to potem na pw napisze adres to wysłania paczki z fantami na bazarek :) nooo własnie.. ile to wszystko wyniosło ? i ile jeszcze potrzeba ? nie wiem czy ten nr konta podawał wam Faflok ? bo jeśli tak to nr konta mojej mamy.. ale czesto zbieram na nie kase i potem wpłacam gdzie trzeba. Także p.Moniko prosze potem o nr konta (albo jak bd pani w schronie) to przekaże kase :)
  21. wiecie co.. rzeczywiście nie jest dobrze tu, wrecz okropnie jest ale to nie mordownia. Moim zdaniem tak jak to nagłaśniją już w mediach schroniskiem powinny zarzadzac osoby które kochają zwierzęta.. Dziś byłam w schronisku i budy nowe stoją :) słoma jest z tego co zauważyłam w każdej budzie- no prawie każdej. Zmiana burmistrza- mam nadzieje ze przyniesie zmiane schroniska. Zmiane tych opinii- co ja mówie :D faktów.. gdybym tylko jakos mogła pomóc.. tylko że ja nie wiem jak. Pamiętam ana kilka tych sytuacji np. z Bulim. Nie chcieli go wydać (starszy, chudziutki, przemarznięty jamniczek- już w DS :) ) A to wszystko dlatego bo ktoś zadzwonił i troche pomieszał fakty.. masakra ! No z pracownikami to tak jest.. ten nie bo fałszywy, ten nie bo nie wiadomo jak sie zachowuje :( ale.. my wolontariusze staramy sie jak najbardziej poznawac psy :)
  22. witam, witam, Ja dizs nie w szkole bo kiepskoo sie czuje :( ale bez obawy jutro o 9:00 jestem w schronisku i nic mi w tym nie przeszkodzi :) te zdjęcia to będą.. hmmm: niesamowicie niesamowite !:loveu: mam nadzieje ze paulina wyśle mi je mimo wszystkie na e-mail :D jakby dom sie szybko znalazł to chce mieć wieczną pamiątke ! :evil_lol: nie no bez żartów, licze na to że szybko coś dla nich sie znajdzie. Jeśli znalazłby się dla nic dom to byłby najlepszy prezent dla nic jak i dla mnie.
  23. [quote name='klauduska20']tak wiem teraz zle zrozumiałam, ale ok jak napisałam te 50zł i jak tylko bedziemy mieli tez cos podeslemy. Teraz mamy o tyle taka sytuację z nowym mieskzaniem i wiadomo jak doskonale pewnie wiecie ile z tym jest wydatków tak to spokojnie moglibysmy przelac o wiele wieksza kwote ale jak najszybciej sprobuje podeslac wiecej. Tylko Tola ma mi jutro wysłac numer konta bo ten co mialam jak napisalam wykazuje bank ze jest niepoprawny a na orum spanielowym jest podany jeszcze inny wiec czekam na ten numer konta i podeślę jutro jeszcze raz dzięki Angie za pomoc i wyjasnienie sytuacjii pozdrawiam:-) ps. a może ja cos dam na bazarek znajdzie się napewno u mnie sporo rzeczy których nie używam a może to pomóc w uzyskaniu pieniążków, i mam nadzieje że będzie dobrze...[/QUOTE] bardzo chętnie, ja moge zrobic bazarek dla Skubiego tylko nie mam kasy zeby opłacic przesyłke :( najlepiej sprzedają sie kosmetyki, jakies akcesoria psie, ciuszki itp. Więc dołoże do mojego teraźniejszego bazarku dla Skubiego :)
×
×
  • Create New...