Jump to content
Dogomania

Angel

Members
  • Posts

    6567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angel

  1. [quote name='Klops']Drogie nasze, za nami weekend emocjonujący i obfitujący w następujące wnioski: 1. Rudzina może wchodzić w gęste krzaki, nie narażając Panci na zadrapania. Ruda po parkach i skwerkach zaczęła radośnie biegać bez smyczki (Olena, człowieku małej wiary, zapraszamy na wspólną przechadzkę) :)))! Nawet nie trzeba jej korumpować smakołykami. Nie spuszcza mnie z oczu. 2. Ruda toleruje bobasy. W sobotę była na imprezie rodzinnej, gdzie męczyła ją moja roczna siostrzenica. Mała karmiła ją niezdarnie. Ruda była bardzo cierpliwa i delikatna. 3. Rudzielcowi nie przeszkadza w domu inny pies. Mój TZ wpadł do nas po raz pierwszy ze swoim sznaucerowatym kundlem, który nie pokazał najlepszych manier. Pił z miseczki Rudej, gryzł jej kurczaka i kładł się na jej dywaniku. Znosiła to bez protestów. Nie była zazdrosna o głaskanie go, ani o karmienie go jej karmą. Pies ideał z allegro:). Pozdrawiamy![/QUOTE] jak miłoo słyszeć :) super, widzicie jakie psie ideały mieszkają w schronisku ?
  2. podaj mi dokladnie gdzie.. może jutro bym ci podruciła maluszka.. ale gdzies gdzie sie orientuje.. duży czy mały dworzec ?
  3. [quote name='Paulina87']Tzn hala z dogo może w sobotę, ale ja bym chciała szybciej.[/QUOTE] aa na dworzec bys dotarła ?
  4. [quote name='Paulina87']Kto mi pomoże w transporcie tego czekoladowego szczeniaka do mnie na DT?[/QUOTE] ja już napisałam na tamtym wątku :) może ja będe mogła pomóc..
  5. [quote name='Paulina87']Chcę wziąć tego psiaka na DT, tylko nie bardzo mam jak po niego jechać...[/QUOTE] a gdzie trzeba by było go przywieźć ? ja z mama za tydzien prawdopodobnie mam jechac do poznania.. tylko musiałabys powiedziec gdzie dokładnie..
  6. [quote name='Mika31']i już jestem!!!!!!!!![/QUOTE] dziękujemy za przybycie, liczymy na pomoc w znalezieniu dla babcinki szybko domku :loveu:
  7. [quote name='danka4u1']Majeczko, jestem u Ciebie.[/QUOTE] [quote name='Ewanka']Odwiedzam Majeczkę :)[/QUOTE] dziękujemy za przybycie cioteczki:loveu:
  8. [quote name='danka4u1']:loveu::loveu::loveu: Była na wątku babusi. Potem postaram się porozsyłać link do wątku, ale teraz muszę znikać.[/QUOTE] okej :) ja troche już porozsyłałam.. ale teraz zmykam sie uczyć bo jutro sprawdzian :( a jeszcze wieczorem na tańce zmykam.. dziś czeka mnie hip-hop .. cięzka robota.
  9. [quote name='bela51']To rzeczywiscei sliczna i energiczna sunia. Oglaszacie ją ?[/QUOTE] narazie nigdzie jeszcze nie jest ogłoszona..
  10. kto da jej dom ? :(
  11. to co jutro wizyta ? :) [B][COLOR="#ff0000"][SIZE="3"]Zapraszam na te 3 wątki:[/SIZE][/COLOR][/B] [B]PILNIE POTRZEBNY DOM DLA MAJKI ! (10 letniej babuni, która marznie w schronie!)[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-!-pilnie-potrzebny-dom!-Nie-pozwól-jej-umrzec..?p=15875334#post15875334"]http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-!-pilnie-potrzebny-dom!-Nie-pozwól-jej-umrzec..?p=15875334#post15875334[/URL] [B]dwupaku, który już 6 lat czeka na dom:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu"]http://www.dogomania.pl/threads/139168-Czy-bycie-dwupakiem-oznacza-dożywotni-schron-Peggi-Meggi-czekają-już-6-lat-w-azylu[/URL] [B]strzałki, która być może zaaportuje po twoje serduszko?[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197677-Strzałka-może-uda-jej-sie-zaaportowac-po-twoje-serduszko-czeka-już-2-lata.."]http://www.dogomania.pl/threads/197677-Strzałka-może-uda-jej-sie-zaaportowac-po-twoje-serduszko-czeka-już-2-lata..[/URL] i na bazarek dla Skubiego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197634-kosmetyki-dla-Skubiego-do-12.12.2010-!!-Zapraszamy-)"]http://www.dogomania.pl/threads/197634-kosmetyki-dla-Skubiego-do-12.12.2010-!!-Zapraszamy-)[/URL] [B][COLOR="#800080"][B] prosze chociaż zajrzyjcie !![/B][/COLOR][/B]:loveu::loveu:
  12. [quote name='Paulina87']Wysłałam zdjęcia na maila już wcześniej.[/QUOTE] dziękujemy ci Paulino za przecudne foty ! :) zapraszam na wątek Majeczki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-!-pilnie-potrzebny-dom!-Nie-pozwól-jej-umrzec.."]http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-!-pilnie-potrzebny-dom!-Nie-pozwól-jej-umrzec..[/URL] jej też pilnie potrzebna jest pomoc !!! ratujmy tą babcinke ..
  13. hoooop Majeczko !
  14. cioteczki jest wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-!-pilnie-potrzebny-dom!-Nie-pozwól-jej-umrzec..?p=15875334#post15875334"]http://www.dogomania.pl/threads/197722-10-letnia-Majka-!-pilnie-potrzebny-dom!-Nie-pozwól-jej-umrzec..?p=15875334#post15875334[/URL] [B]prosze pomóżcie porozsyłac !!![/B]
  15. [CENTER][SIZE="3"][B]MAJKA To już babcia ma ponad 10 lat. Od niedawna mieszka w Obornickim Schronisku AZOREK! Znalazła się tam ponieważ jej ukochany pan zmarł:-( Jest maleńka. Bardzo źle znosi warunki panujące w schronisku. Garnie się do człowieka. Typowy pies towarzysz, na kanapę. Sunia ma nikłe szase na znalezienie domu z powodu wieku, a domek bardzo by jej się przydał na zimę. Suczka czeka na ciepły dom![/B][/SIZE] KONTAKT: tel: 607-099-681 GG: 5257225 e-mail: [email][email protected][/email] [IMG]http://i55.tinypic.com/fz18hl.jpg[/IMG][/CENTER] [COLOR="#ff0000"]Pomóżcie znaleźć dla niej ciepły kąt-aby nie zginęła z zimna.. to już babcinka, słabsza, szybciej marznie.. POMÓŻ !! [/COLOR] jeszcze niewiele o niej wiem bo jest w naszym schronisku od jakis 3 tygodni.. ale postaram się dowiedziec jak najwięcej !
  16. strzała super pies tak jak i dwupak ale niestety bez domu :( czy ludzie nie widza.. ?
  17. [quote name='Diora']Brak rękawiczek od razu zdradza kto jest na zdjęciach :D Fotki cudne :)[/QUOTE] hehehe rzeczywiście to ja :D danusiu.. owszem założyc wątek moge ale ja niewiele o niej wiem :(
  18. podnosze moje najkochańsze dziewczynki :loveu: i zapraszam do mojej 3 z 5 podopiecznych ze schroniska Strzałki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197677-Strzałka-niesamowita-bullowata-sunia-a-już-2-lata-czeka-na-dom-!?p=15870615#post15870615"]http://www.dogomania.pl/threads/197677-Strzałka-niesamowita-bullowata-sunia-a-już-2-lata-czeka-na-dom-!?p=15870615#post15870615[/URL] aniao i Paulina miały okazje ją poznać :loveu: założyłam jej wątek.. bo wkońcu czeka na dom już 2 lata. słuchajcie tutaj taka sunia z naszego schronu: [URL="http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/1058/lp/15"]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/1058/lp/15[/URL] [B]pomóżcie znaleźć jej szybko dom ![/B] to taka babcinka maleńka...
  19. [CENTER][IMG]http://i54.tinypic.com/vcursz.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2hrcy08.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/xfah4h.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/f31j5.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2dt0kd0.jpg[/IMG][/CENTER]
  20. [CENTER][IMG]http://i53.tinypic.com/30sg46e.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2wmg8rn.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2w7lfg4.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/fkbde1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/1z662di.jpg[/IMG][/CENTER]
  21. [CENTER][B][SIZE="6"][COLOR="#800080"]STRZAŁKA[/COLOR][/SIZE][/B] Strzałka to około 4 letnia sunia. Mieszka obecnie w Obornickim schronisku AZOREK. Jest wysterylizowana. Jest z rodziny bullowatych- ma piękne umaszczenie. Sunia jest bardzo przyjacielska do ludzi jak i innych psów. Jest pieszczochem :loveu: pomimo dwóch lat spędzonych w schronisku nie straciła nadzieji ale zawsze wypatruje człowieka, który okaże się tym jedynym panem z sercem i miłością do niej.. Bardzo pragnie uwagi, jest bardzo żywiołowa- była by idealnym towarzyszem wszelkich psich sportów. Bardzo wyskoko skacze i jest skora do zabaw;) Zawsze przynosi kije, kamienie, żeby jej rzucać- kocha aportowanie i bieganie za kijami! Ma nieskończony zapas energii :evil_lol: Przybiega na zawołanie i biega bez smyczy :loveu: Ta przekochana i śliczna sunia odda ci nie tylko kij do ręki ale i całe swoje ogromne i ciepłe serduszko, jeśli tylko ją pokochasz. [IMG]http://i53.tinypic.com/3346y3q.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/21mas8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2hxyk9z.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/hs15xw.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2d77lu9.jpg[/IMG] zdj. robione przez: Paulina87 i jej TZ :loveu: dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ![/CENTER]
  22. to podajcie nr konta gdzie wpłacic kase :)
  23. to czy te 50 zł z bazarku moge przekazac na inny cel ?
×
×
  • Create New...