[quote name='megi_winters']wysyłam 15 zł - przepraszam że tylko tyle, ale moze coś pomogę?[/QUOTE]
[quote name='megi_winters']proszę o namiar do przelewu, mogę tez tak jak kiedyś cos wysłać na bazarek - zrbiorę tylko coś sensownego :)[/QUOTE]
wysłałam dane do przelewu ; )
na ten adres można też wysłać rzeczy na bazarek, chętnie zrobie i dorzuce coś od siebie ; )