dzwonią ludzie po Gabi... ale raz zapytać i tyle. Czyżbym ich jakoś odstraszała? sama nie wiem.
U Gabi dobrze, tak bardzo się cieszyła na mój widok że mi na szyi pamiątkę zostawiła:evil_lol: może żebym o jej ostrych pazurkach nie zapomniała:eviltong:
dalej kocha ludzi, jedzonko, pieski ale takie duże albo średnie;) małych dalej nie toleruje.
a może to zazdrość? wiecie sami jak jest w schronie. psiaki zabiegają o uwagę:shake:
Kamila dostałaś tekst na nowe allegro i zdjęcia?