Duma jest cudowna:)
Była dziś na spacerze i musiało się zdarzyć by pokazała zęby była
spokojniejsza niż w sobotę...
suni zaczęło się babrać po sterylce, napuchło trochę i ropiało :(
byłyśmy u weta dostała antybiotyk i w sobotę jeszcze raz ma iść.
Duma została zamknięta do 'kuchni' by miała ciepło i nie
miała brudnej rany...
Sunia nabrała już masy i nie jest już chudziutka.
Zaraz powstawiam zdjęcia ze spacerku i wygrzewania się na słońcu :)