[quote name='piesia']
Rudzia , wyżeł to Gras , a Lessi mówimy na owczarka szkockiego z kwarantanny :):):)[/QUOTE]
Teraz to już nie wiem jak w końcu ma na imię ten wyżeł bo na stronie ma Graf.
A ten owczarek szkocki to sunia czy piesek??
No co do spacerów i dzieciaków to prawda...miejmy nadzieje że jeszcze trochę i Strzała
wyjedzie ze schronu strzęśliwa do nowego kochającego ją domku :)
Ja nie mam FB
[quote name='Hala']I jak się miewa Strzałeczka?[/QUOTE]
A dobrze tak wesoła była dziś, dzieciaki rzucały jej pilki na podwórku
a ona cała zadowolona biegała za nimi...
Na dwóch spacerach była.I dziś nie uciekła nikt nie musiał się cofać
bo niunia była pilnowana :)
[quote name='tamii']Dziewczyny jak będzie już wiadome kiedy będzie zabrany to dacie mi znać? :) W ten dzień może by mi się udało być w schronie :)[/QUOTE]
Jak będę wiedziała to na pewno Ci dam znać :)
Moim zdaniem Sonia jest dobra malutka bardzo się boi...Na stronie azorka jest zapisana jako Sonia7...
A te dwie siostry to Srebna i Dora ale one takie większ są :)
Jak byście chciały mogę porobić kilka ogłoszeń malusi...
Tylko jakiś tekst do ogłoszeń czy jak tak to wsiąść z
pierwszej??
Soma jest taka cudowna nie rozumiem ludzi którzy tak traktują
psy one przecież tyle radości dają :(