[quote name='NightQueen']nie wyświetla się zdjęcie
Dziewczyny piszcie co wiecie o Nobo, ogłosi się go na stronie wyżłów, ale napiszcie jaki ma charakter, stosunek do psów itd.[/QUOTE]
Nobo to piękny pies rasy wyżeł. W wyniku interwencji Inspektórów ds ochrony zwierząt został odebrany właścicielom. Powodem interwencji był fatalny stan psa wskazujący na skrajne niedożywienie. Wykonano komplet badań, które wykazały brak poważniejszych schorzeń. Nobo karmiony właściwie, otoczony opieka pracowników i wolontariuszy schroniska dochodzi już do siebie i czeka na kochający, odpowiedzialny dom.