[quote name='*kleo*']Jasne, że możesz, taka stara jeszcze nie jestem, a poza tym jak mawia znajoma 'w kynologii nie ma panów' :) Miło mi to czytać, mam nadzieję, że śliczna zostanie ;)
Wiecie co, zła jestem... odwołali grudziądzką wystawę, i tym samym debiut Ulci zostaje odłożony na nie wiem kiedy...[/QUOTE]
No to bardzo mi miło:)
No ja bym też zła była jak bym się już nastawiła na to że jade.. ale Ulcia się lepiej przygotuje:) chociaż ona już pewnie nieźle śmiga na ringówce i stoi pięknie(tak pisałaś);)